جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲
اختصاص ۷۵۰ میلیارد ریال از اعتبارات آلایندگی به شهرداری‌های استان بوشهر

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر در سال جاری ۷۵۰ میلیارد ریال از اعتبارات آلایندگی به شهرداری‌های استان بوشهر اختصاص یافت.

Print Friendly, PDF & Email

شاپور رستمی عصر سه‌شنبه در نشست با شهرداران استان بوشهر اظهار داشت: وضعیت آب و هوایی استان بوشهر امسال به گونه‌ای است که شاهد افزایش میزان گردشگران به نسبت سال‌های گذشته خواهیم بود و شهرداری‌ها باید آمادگی لازم را در این زمینه داشته باشند.

وی با اشاره وجود صنایع بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی در نقاط مختلف استان بوشهر تاکید کرد: این صنایع باید حق آلایندگی شهرداری‌ها را به صورت کامل پرداخت کنند تا شهرداری‌ها نیز با استفاده از این اعتبارات بتوانند در زمینه توسعه شهرها گام بردارند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر ادامه داد: در سال جاری ۳۰۰ میلیارد ریال از محل تملک دارایی‌ها و ۷۵۰ میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات آلایندگی به شهرداری‌های استان بوشهر اختصاص یافته است.

امسال۵۰ میلیارد ریال اعتبار همیاری شهرداری‌ها مصوب شد

وی با اشاره به وضعیت فعالیت سازمان هیماری‌های شهرداری بوشهر، خاطرنشان ساخت: این سازمان در سال ۹۱ با اعتبارات هفت میلیارد تومان بسته شد ولی در سال گذشته دارای ۹۰ درصد انحراف بود و تنها یک میلیارد تومان از اعتبارات آن محقق شد.

رستمی به نقش بسیار مهم این سازمان اشاره کرد و افزود: در سال جاری ۵۰ میلیارد ریال اعتبار همیاری شهرداری‌ها مصوب شده است که نوید افق روشنی برای سازمان همیاری شهرداری‌ها است.

وی با اشاره به تعداد بالای پرسنل برخی از شهرداری‌ها، اضافه کرد: تعداد بالای کارکنان شهرداری‌ها باعث می شود تا با مشکلاتی مانند پرداخت حقوق مواجه شوند که با برون سپاری می‌توان بسیاری از این مشکلات را کاهش داد./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری