جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲
حکم ۱۲ میلیارد ریالی علیه شهرداری سقز لغو شد

شهردار سقز گفت: پس از سال‌ها اختلاف بین شهرداری و خواهان پرونده بلوار شهید فهمیده سقز، سرانجام حکم ۱۲ میلیارد ریالی علیه شهرداری سقز لغو و پرونده به نفع شهرداری مختومه اعلام شد.

Print Friendly, PDF & Email

ضیاالدین نعمانی، اظهار کرد: پس از سال‌ها اختلاف بین شهرداری و خواهان پرونده بلوار شهید فهمیده سقز، سرانجام حکم به نفع شهرداری سقز قطعی و ابلاغ شد.وی گفت: رأی عادلانه دستگاه قضا در دادگاه تجدید نظر در واقع نه تنها کمک به شهرداری بلکه کمک به تمام مردم شهر سقز بوده است.
شهردار سقز تصریح کرد: در جریان شکایت مالکین بلوار ۳۲ متری شهید فهمیده سقز مبنی بر مطالبه قیمت روز ۳۹ هزار و ۹۸۷ متر مربع از زمین‌های این بلوار و فضای سبز آن از شهرداری، از سوی دادگاه تجدید نظر محکومیت ۱۲ میلیون ریالی شهرداری در پرونده شاکیان بلوار شهید فهمیده لغو و پرونده به نفع شهرداری سقز مختومه شد.
وی با بیان اینکه خواهان در دادگاه بدوی شهرستان سقز، شهرداری را محکوم به پرداخت حدود ۱۲ میلیارد ریال در حق مالکین کرده بود که این حکم با اعتراض شهرداری روبرو شد.

نعمانی جمع آوری ادله و مدارک محکمه پسند و عملکرد بسیار خوب تیم حقوقی شهرداری را قابل تقدیر دانست و افزود:  با استناد به ماده ۱۰۱ قانون شهرداری ها و دسترسی به قولنامه زمین‌های واگذار شده در سنوات گذشته به اشخاص و با در نظر گرفتن قاعده اقدام مبنی بر تفکیک اراضی و تعیین شوارع و معابر توسط خود مالکین، شعبه سوم دادگاه تجدید نظر حکم قطعی به نفع شهرداری سقز صادر کرد.

منبع: تسنیم
Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری