جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲
سازمان فرهنگی شهرداری تهران به بودجه عملیاتی بیشتر نیاز دارد
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در نشست مدیران مناطق، موسسات و روسای فرهنگسراهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، شعاع تأثیرگذاری فعالیت‌های این سازمان را گسترده خواند و ضمن تأکید ...

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در نشست مدیران مناطق، موسسات و روسای فرهنگسراهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، شعاع تأثیرگذاری فعالیت‌های این سازمان را گسترده خواند و ضمن تأکید بر ضرورت حمایت و همکاری دستگاه‌های فرهنگی با یکدیگر گفت: ریاست این سازمان شخصیتی روحانی، مردمی، متعلق به حوزه علمیه و مورد علاقه نسل جوان است که خود به تنهایی و بدون صرف بودجه و هزینه توانسته است به مرجعی فرهنگی تبدیل شود.

به گزارش مهر، حجت الاسلام سید مهدی خاموشی در این نشست افزود: بنابراین باید امیدوار بود که بتواند جایگاه سازمان را هم با وجود کاستی‌های موجود ارتقا دهد و البته وظیفه ما حمایت و تلاش برای رفع کمبودها و نارسایی‌ها است.

وی سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شهردار و اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تهران مبنی بر نفوذ فرهنگی تهران در سایر نقاط کشور را حاکی از اهمیت راهبردی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خواند و افزود: این سازمان به دلیل استقرار در عاصمه ایران اسلامی و ارتباط شبکه‌ای با شهروندان آن، سهم قابل توجهی در مدیریت فرهنگی کشور دارد و مسلماً سیاست‌ها و برنامه‌های خود را متناسب با این هدف‌گذاری کلان تدوین خواهد کرد.

عضو هیات امنای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نسبت مطلوب بودجه برنامه‌ای و سایر فصول بودجه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را ۶۰ به ۴۰ خواند و تصریح کرد: برای برداشتن گام‌های بلند، سازمان به بودجه برنامه‌ای و عملیاتی متناسب نیاز دارد که هم اکنون این تناسب برقرار نبوده و بودجه عملیاتی سازمان برای پیگیری اهداف آن کافی نیست.

وی در عین حال ویژگی مدیریت جهادی را تلاش برای پیشبرد اهداف اسلامی و انقلابی با وجود همه مضایق و تنگناها برشمرد و گفت: ریاست سازمان، شخصیتی روحانی، مردمی، متعلق به حوزه علمیه و مورد علاقه نسل جوان است که خود به تنهایی و بدون صرف بودجه و هزینه توانسته است به مرجعی فرهنگی تبدیل شود. حجت الاسلام و المسلمین خاموشی تاکید کرد: بنابراین باید به ایشان کمک کنیم و امیدوار باشیم که وی بتواند سازمان را نیز با وجود همه کاستی‌های موجود ارتقا دهد و البته وظیفه ما در هیات امنا، حمایت و تلاش برای رفع این کمبودها و نارسایی‌ها است.

در این نشست همچنین حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه‌های سال ۹۳ این سازمان را تشریح کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری