جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲
توجه به ورزش همگانی از سوی شهرداری ها ضرورت دارد

شهردار بناب بر ضرورت توجه به ورزش همگانی از سوی شهرداری این شهرستان تاکید کرد.

Print Friendly, PDF & Email
به گزارش خبرنگار مهر، برزگر جلالی شامگاه یکشنبه در حاشیه بازدید از باشگاه ورزشی کانگ فوتوآ شهرداری در جمع ورزشکاران و هنرآموزان این رشته رزمی از توجه ویژه مدیریت جدید شهرداری بناب به مقوله ورزش همگانی دراین شهر خبر داد و گفت: یکی از وظایف شهرداریها توجه به امر ورزش بخصوص در بعد همگانی است و تقویت این بخش از وظایف مهم و اصلی شهرداری است.
وی همچنین با بیان ویژگیها و خصوصیات شهر سالم که در سایه سلامتی شهروندان سالم آن جامعه بدست می آید؛ اظهارکرد: از خصوصیات بارز شهر سالم و اسلامی داشتن روحیه نشاط و شادابی درآن جامعه است و این در سایه پرورش استعدادهای افراد با انگیزه و تلاشگردرآن جامعه ودرجهت روحیه بخشیدن به افراد آن شهر و ایجاد روحیه ورزشی و نشاط بخشی به آحاد جامعه بدست می آید.
مسعود برزگرجلالی با اعلام اینکه شروع به کار شهرداری شبانه روزی در کشور بنام شهرداری بناب رقم خورد؛ افزود: با سه شیفته شدن فعالیت اداره مرکزی شهرداری بناب به منظور عملیاتی کردن وظایف ۲۴ ساعته شهرداری ها در تلاش هستیم تا در آستانه سال نو در استقبال از مسافران نوروزی و شهروندان عزیز بنابی قدمهای لازم را برداریم و در آینده نزدیک بناب را به عنوان قطب گردشگری مسافران معرفی خواهیم کرد.
شهردار بناب ضمن تقدیر و تشکر از حضور و زحمات عزیز اللهوردیان مربی فعال و سختکوش این مجموعه اذعان کرد: اگر قرار باشد آقای اللهوردیان بعنوان مربی برتر کشوری انتخاب شوند، باید بنام این باشگاه و ازشهر بناب انتخاب شوند نه از شهرهای دیگر!
شهردار بناب ضمن تأکید بر حمایت همه جانبه از این باشگاه، حمایت از ورزش را بعنوان حداقل وظیفه شهرداری عنوان کرد و گفت: ارتقاء کمی و کیفی آن را جزو برنامه های آتی شهرداری قرار خواهیم داد.
در این جلسه همچنین قبل از سخنان شهردار ناصر بزازبنابی بخشدارمرکزی بناب و دکتر غلامحسین جوانمرد عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور مرکز بناب و به عنوان هنرآموزان این کلاس به نمایندگی از ورزشکاران حاضر با بیان اهداف شکل گیری این مجموعه و بررسی روان شناختی و طبی ورزش کانگ فوتوآ و تأکید مقام معظم رهبری به جوانان برای تحصیل، تهذیب و ورزش از تلاشهای ارزنده اللهوردیان بعنوان مربی زحمتکش این رشته تقدیر و تشکر نموده، از حمایتهای معنوی شهردار و شورای اسلامی شهر بناب از باشگاه ورزشی شهرداری نیز تقدیر بعمل آوردند.
Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری