جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲
IMG19144155
توجه به ورزش همگانی از سوی شهرداری ها ضرورت دارد

شهردار بناب بر ضرورت توجه به ورزش همگانی از سوی شهرداری این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، برزگر جلالی شامگاه یکشنبه در حاشیه بازدید از باشگاه ورزشی کانگ فوتوآ شهرداری در جمع ورزشکاران و هنرآموزان این رشته رزمی از توجه ویژه مدیریت جدید شهرداری بناب به مقوله ورزش همگانی دراین شهر خبر داد و گفت: یکی از وظایف شهرداریها توجه به امر ورزش بخصوص در بعد همگانی است و تقویت این بخش از وظایف مهم و اصلی شهرداری است.
وی همچنین با بیان ویژگیها و خصوصیات شهر سالم که در سایه سلامتی شهروندان سالم آن جامعه بدست می آید؛ اظهارکرد: از خصوصیات بارز شهر سالم و اسلامی داشتن روحیه نشاط و شادابی درآن جامعه است و این در سایه پرورش استعدادهای افراد با انگیزه و تلاشگردرآن جامعه ودرجهت روحیه بخشیدن به افراد آن شهر و ایجاد روحیه ورزشی و نشاط بخشی به آحاد جامعه بدست می آید.
مسعود برزگرجلالی با اعلام اینکه شروع به کار شهرداری شبانه روزی در کشور بنام شهرداری بناب رقم خورد؛ افزود: با سه شیفته شدن فعالیت اداره مرکزی شهرداری بناب به منظور عملیاتی کردن وظایف ۲۴ ساعته شهرداری ها در تلاش هستیم تا در آستانه سال نو در استقبال از مسافران نوروزی و شهروندان عزیز بنابی قدمهای لازم را برداریم و در آینده نزدیک بناب را به عنوان قطب گردشگری مسافران معرفی خواهیم کرد.
شهردار بناب ضمن تقدیر و تشکر از حضور و زحمات عزیز اللهوردیان مربی فعال و سختکوش این مجموعه اذعان کرد: اگر قرار باشد آقای اللهوردیان بعنوان مربی برتر کشوری انتخاب شوند، باید بنام این باشگاه و ازشهر بناب انتخاب شوند نه از شهرهای دیگر!
شهردار بناب ضمن تأکید بر حمایت همه جانبه از این باشگاه، حمایت از ورزش را بعنوان حداقل وظیفه شهرداری عنوان کرد و گفت: ارتقاء کمی و کیفی آن را جزو برنامه های آتی شهرداری قرار خواهیم داد.
در این جلسه همچنین قبل از سخنان شهردار ناصر بزازبنابی بخشدارمرکزی بناب و دکتر غلامحسین جوانمرد عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور مرکز بناب و به عنوان هنرآموزان این کلاس به نمایندگی از ورزشکاران حاضر با بیان اهداف شکل گیری این مجموعه و بررسی روان شناختی و طبی ورزش کانگ فوتوآ و تأکید مقام معظم رهبری به جوانان برای تحصیل، تهذیب و ورزش از تلاشهای ارزنده اللهوردیان بعنوان مربی زحمتکش این رشته تقدیر و تشکر نموده، از حمایتهای معنوی شهردار و شورای اسلامی شهر بناب از باشگاه ورزشی شهرداری نیز تقدیر بعمل آوردند.
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس