جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲
تمام مجموعه‌های شهرداری تهران به صورت رایگان در اختیار بازنشستگان قرار می‌گیرد
 مراسم اختتاميه نخستين دوره المپياد ورزشي بازنشستگان شهرداري تهران با حضور معاونين شهردار پايتخت و رئيس سازمان بازنشستگي شهرداري تهران برگزار شد و برگزيدگان رشته‌هاي مختلف اين المپياد مورد تقدير ...

 مراسم اختتامیه نخستین دوره المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران با حضور معاونین شهردار پایتخت و رئیس سازمان بازنشستگی شهرداری تهران برگزار شد و برگزیدگان رشته‌های مختلف این المپیاد مورد تقدیر قرار گرفتند.

در جریان این مراسم مهندس مصطفی منتظرالمهدی، مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با اشاره به برگزاری نخستین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران، ابراز داشت: برگزاری این المپیاد در راستای گسترش نشاط و سلامتی در میان بازنشستگان شهرداری تهران بود تا آن‌ها در دوران بازنشستگی، احساس کسلی و خستگی نداشته باشند. وی تاکید کرد: باید به این نکته توجه داشت که برگزاری چنین برنامه‌هایی موجب می‌شود تا هزینه‌های درمان کاهش یافته و در مسیر سلامتی و تندرستی بازنشستگان گرامی هزینه شود.

همچنین دکتر محمد‌هادی ایازی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران طی سخنانی در مراسم اختتامیه این المپیاد، ابراز داشت: بدون شک، استقبال چشمگیر بازنشستگان از نخستین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران، وظیفه ما را در خدمت رسانی برای این عزیزان سنگین‌تر می‌کند. سخنگوی شهرداری تهران تصریح کرد: امید داریم در سال آتی علاوه بر آنکه تمام مجموعه‌های شهرداری به صورت رایگان در اختیار بازنشستگان قرار گیرد، شاهد اجرای برنامه‌های متعدد فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی برای بازنشستگان عزیز باشیم و در این راه، شهرداری تهران از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری