جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲
حداکثر حق مسئولیت در شهرداری تبریز، سه میلیون تومان

با تصویب شورای شهر تبریز، پاداش تلاش هر نفر در شهرداری حداکثر برای یک سال ۱۰ میلیون تومان تصویب شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداری ها ،به نقل از تبریز بیدار؛ در جلسه شب گذشته شورای شهر تبریز که با دستورکار بررسی لایحه بودجه پیشنهادی شهرداری برگزار شد در بخش تبصره های دایمی حق مسئولیت شهردار، معاونین، شهرداران مناطق و مدیران شهرداری با افزایش صد در صدی تصویب شد.

بر اساس این مصوبه در سال آینده پرداخت حق مسئولیت مدیران شهرداری بر اساس آیین نامه مصوب و موجود در معاونت اداری و مالی شهرداری، حداکثر مبلغ سه میلیون تومان پرداخت خواهد شد. این مبلغ در سال ۹۲ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

همچنین در جلسه شب گذشته حق پاداش تلاش نیز مورد تصویب قرار گرفت. بر این اساس هر یک از مدیران و کارکنان با تائید شهردار و تصویب شورا در یک سال مبلغ ۱۰ میلیون تومان می توانند دریافت کنند. این مبلغ نسبت به سال ۹۲ تغییر پیدا نکرده و تنها تفاوت آن در سقف کل بودجه است. در سال ۹۲ شهردار تا مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان حق پرداخت دارد ولی در سال ۹۳ میزان مصوب در لایحه بودجه در بخش هزینه ها سقف پرداختی را تعیین می کند.

مبلغ پیشنهادی شهرداری برای سال ۹۳ ، ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان می باشد.

در جلسه شب گذشته در خصوص تعیین تعداد اعضای شورا در کمیسیون توافقات رای گیری شد و بر این اساس چهار عضو شورا در کمیسیون توافقات شهرداری مرکز حضور خواهند یافت. هیچ یک از پیشنهادات در خصوص حضور اعضای شورا در کمیسیون توافقات شهرداری مناطق رای نیاورد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری