جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۲
نگاه صندوق اعانه به حوزه فرهنگ شهرداری مشهد نگاه جامعی نیست
حجت الاسلام والمسلمين «حسنعلي اخلاقي» رئيس کميسيون فرهنگي شوراي شهر در نطق پيش از دستور جلسه علني شوراي شهر با اعلام اين مطلب گفت: همگان تصديق مي کنند که نگاه صندوق اعانه ...

حجت الاسلام والمسلمین «حسنعلی اخلاقی» رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در نطق پیش از دستور جلسه علنی شورای شهر با اعلام این مطلب گفت: همگان تصدیق می کنند که نگاه صندوق اعانه به حوزه فرهنگ شهرداری نگاه جامعی نیست و بدون تردید این سیاست منطقی نیست.

وی افزود: مشهد پایتخت معنوی ایران اسلامی، شهری است که ظرفیت تاثیرگذاری و الگوبودن در فرهنگ برای همه شهرهای ایران و حتی دنیای اسلام را دارد و پایگاه انتقال ارزش های اسلامی و انقلابی به سراسر دنیای اسلام است.

وی اضافه کرد: کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا از همه تشکل ها و نهادهای فرهنگی، اجتماعی و هنری که برنامه محورند و براساس ارزش های دینی و اهداف نظام تلاش می کنند در راستای ماموریت های فرهنگی و اجتماعی مدیریت شهری حمایت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: امسال در استقبال از بهار با بهره گیری از هنر اسلامی و کمترین هزینه، بر پرهیز از اسراف و هزینه کرد بدون هدف و حفظ حرمت حضرت فاطمه (س) تاکید داریم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری