جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
پایان اسفند۹۲ نصب ۱۰۰ ست ورزشی در بوستان‎ها به اتمام می‌رسد
مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: طي چهار سال گذشته 700 ست ورزشي در بوستانهاي شهرمان نصب شده است که اين رقم تا پايان سال به 800 ست ورزشي ...

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: طی چهار سال گذشته ۷۰۰ ست ورزشی در بوستانهای شهرمان نصب شده است که این رقم تا پایان سال به ۸۰۰ ست ورزشی افزایش پیدا می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهردای قزوین؛ سعید وزیری نژاد افزود: طرح تجهیز بوستانها و اماکن عمومی به ۱۰۰ ست ورزشی در دستور کار قرار گرفته و تا پایان اسفند ماه سال جاری، تکمیل می شوند.

وی تأکید کرد: یکی از سیاستهای سازمان فرهنگی در توسعه ورزشهای همگانی در شهر، خرید و نصب ست های ورزشی در بوستانها برای استفاده عموم مردم است.

وی ادامه داد: ۱۰۰ میلیون اعتبار برای خرید ست های ورزشی در نظر گرفته شده است که ۶۰ میلیون تومان آن تأمین و پرداخت شده و مابقی تا پایان اسفند ماه تخصیص داده می شود.

این مسوول در رابطه با مکانهایی که این ست ها در مرحله اول نصب می شوند، توضیح داد: ۸ دستگاه در بوستان باغ دبیر، ۶ دستگاه در بلوار پرستار، ۱۰ دستگاه در بوستان ابن سینا در دو راه همدان، ۱۲ دستگاه در پارک شهید بهشتی و ۲۱ دستگاه در پارک ملت در حال نصب و راه اندازی است.

وزیری نژاد از نصب و راه اندازی ۱۱ ست ورزشی ویژه جانبازان و معلولین در بوستان هشت بهشت واقع در بلوار نوروزیان خبر داد.

وی افزود: ۶ دستگاه نیز در منطقه مسکونی کارکنان ناجا واقع در کوچه دادگستری، ۱۲ ست در ایستگاه پونک (ایستگاه سازمان پسماند) و ۶ دستگاه در ایستگاه سازمان پسماند روبروی امامزاده علی (ع) نصب می شود.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی یادآو شد: از بین ۱۰۰ ست وزشی جدیدی که قرار است در مکانهای نامبرده نصب شود ۸ ست ورزشی جایگزین ست های ورزشی فرسوده و از کار افتاده ای می شود که در پارک شقایق، ملت و الغدیر وجود دارند.

وی در پایان گفت: بروی تمامی ست های ورزشی شرح و توضیحی از چگونگی کارکرد و مزیتهای دستگاه نوشته شده و شهروندان ضمن آشنایی با نوع کارکرد این وسایل، می توانند در جریان مزیتهای کار با آنها قرار بگیرند. 

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری