جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
نصب تصاویر شهیدان در شهر، از نیمه دوم اسفند آغاز می شود
مدير روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: مرحله اول نصب تابلوي تصاوير شهداء (حدود 60 تابلو) که مزين به آيه اي از قرآن کريم، تاريخ تولد و شهادت ...

مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: مرحله اول نصب تابلوی تصاویر شهداء (حدود ۶۰ تابلو) که مزین به آیه ای از قرآن کریم، تاریخ تولد و شهادت آنهاست، از نیمه دوم آخرین ماه سال، آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین؛ حاجعلی زرآبادی پور افزود: در راستای ارج نهادن به مقام والای شهیدان و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره آنان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین، طراحی و نصب این تابلوها را در دستور کار خود قرار داد.

زرآبادی پور اضافه کرد: در مرحله نخست این طرح، که تا پایان سال جاری ادامه دارد، کوچه هایی از این تابلوها بهره مند می شوند که دو و سه شهید دارند.

وی ادامه داد: در فاز بعدی، کوچه هایی که به نام یک شهید مزین شدند از تابلوهای جدید طراحی شده، بهره مند می شوند.

این مسوول یادآور شد: نصب این تابلوها در شهر ادامه خواهد داشت تا زمانیکه بدین وسیله برای تمامی شهدای شهر قزوین شناسنامه ای مختصر و درخور توجه تهیه و در ابتدای کوچه ها نصب شود که امیدواریم تا دو سال آتی کل شهر، پوشش داده شود.

وی یادآور شد: بی شک اغلب کوچه های محدوده مرکزی و بافت قدیمی شهر که بنام شهیدان انقلاب و جنگ تحمیلی نامگذاری شدند از این تابلوها بهره مند می شوند.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری