جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
نصب تصاویر شهیدان در شهر، از نیمه دوم اسفند آغاز می شود
مدير روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: مرحله اول نصب تابلوي تصاوير شهداء (حدود 60 تابلو) که مزين به آيه اي از قرآن کريم، تاريخ تولد و شهادت ...

مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: مرحله اول نصب تابلوی تصاویر شهداء (حدود ۶۰ تابلو) که مزین به آیه ای از قرآن کریم، تاریخ تولد و شهادت آنهاست، از نیمه دوم آخرین ماه سال، آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین؛ حاجعلی زرآبادی پور افزود: در راستای ارج نهادن به مقام والای شهیدان و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره آنان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین، طراحی و نصب این تابلوها را در دستور کار خود قرار داد.

زرآبادی پور اضافه کرد: در مرحله نخست این طرح، که تا پایان سال جاری ادامه دارد، کوچه هایی از این تابلوها بهره مند می شوند که دو و سه شهید دارند.

وی ادامه داد: در فاز بعدی، کوچه هایی که به نام یک شهید مزین شدند از تابلوهای جدید طراحی شده، بهره مند می شوند.

این مسوول یادآور شد: نصب این تابلوها در شهر ادامه خواهد داشت تا زمانیکه بدین وسیله برای تمامی شهدای شهر قزوین شناسنامه ای مختصر و درخور توجه تهیه و در ابتدای کوچه ها نصب شود که امیدواریم تا دو سال آتی کل شهر، پوشش داده شود.

وی یادآور شد: بی شک اغلب کوچه های محدوده مرکزی و بافت قدیمی شهر که بنام شهیدان انقلاب و جنگ تحمیلی نامگذاری شدند از این تابلوها بهره مند می شوند.

پایان پیام 

امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس