جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
ضرورت پیگیری وصول معوقات میلیاردی شهرداری سنندج

عضو شورای اسلامی شهر سنندج گفت: از سال های گذشته تاکنون معوقات میلیاردی برخی از ادارت و سازمان ها به شهرداری سنندج، وصول نشده است و پیگیری وصول این معوقات باید در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، سید بهاءالدین حسینی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر سنندج که شامگاه دوشنبه در محل این شورا تشکیل شد، اظهار کرد: شهرداری سنندج باید تا هفته آینده برنامه جامع و یا حداقل، مطالعات انجام شده درباره تحقق درآمد پایدار برای این مجموعه را به شورای اسلامی شهر ارسال کند.

وی گفت: جذب اعتبارات ویژه یکی از نیازهای شهرداری است بنابراین ضرورت دارد شهرداری برنامه ریزی لازم برای دیدار نمایندگانی از شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج با دفتر مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و وزیر کشور برای تحقق این مهم را در دستور کار قرار دهد.

عضو شورای اسلامی سنندج با اشاره به معوقات میلیاردی برخی ادارات و سازمان ها به شهرداری سنندج که از سال های دور تاکنون وصول نشده اند، خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ پیگیری در این باره صورت نگرفته بنابراین از شهردار سنندج انتظار داریم با اعلام مشکلات پیش روی تحقق این مهم به اعضای شورا تا هفته آینده در این رابطه گام های مثبتی برداشته شود.

عدم پوشش زحمات شورا و شهرداری در صدا و سیمای کردستان

وی با بیان اینکه متاسفانه شاهد اقدامات فرهنگی درخور شان مردم فرهنگ دوست کردستان در شهر سنندج نیستیم، تصریح کرد: از کار فرهنگی فقط مردم فرهنگی کردستان باقی مانده اند!

حسینی با انتقاد از عدم پوشش فعالیت ها و زحمات شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج از صدا و سیمای مرکز استان، اظهار کرد: حضور شورای شهر سنندج در صدا و سیما نه بسیار کم رنگ بلکه بی رنگ است و ما هیچ حضوری در برنامه های این مرکز نداریم.

عضو شورای شهر سنندج افزود: مردم باید در جریان خدمات منتخبان خود در شورای اسلامی شهر از طریق صدا و سیما قرار گرفته و دوربینی از سوی صدا و سیمای مرکز کردستان برای این مهم اختصاص یابد.

نامه های شورا در شهرداری سنندج گم می شود

وی با اشاره به تضییع حقوق پاکبانان شهر سنندج از سوی برخی شرکت های خدماتی طرف قرارداد با شهرداری، خواستار پیگیری این موضوع از سوی شهردار سنندج در راستای احقاق حقوق این قشر زحمت کش شد.

حسینی افزود: متاسفانه شاهد تاخیر در جواب دهی و یا حتی گم شدن نامه های ارسالی شورا به شهرداری سنندج هستیم که این رویه باید در اسرع وقت متوقف و از نامه های ارسالی محافظت شود!

عضو شورای اسلامی شهر سنندج گفت: تسریع در مشخص کردن چارت و چینش معاونت فرهنگی شهرداری سنندج از دیگر خواسته های اعضای شورا از شهردار سنندج است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری