جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
استادیوم ۵ هزار نفری شهرداری در اردبیل احداث می‌شود

سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: سال آینده فاز نخست استادیوم ورزشی ۵ هزار نفری شهرداری اردبیل در محل کشتارگاه قدیمی اردبیل احداث و راه اندازی می شود.

Print Friendly, PDF & Email

محمد فیضی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در اردبیل اظهار کرد: با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی، استخر شهرداری در منطقه زرناس احداث شده و در کنار آن مسیر دوچرخه سواری در شهر اردبیل و زمین های بازی محله ای در مناطق مختلف فعالیت می کنند.

وی در مورد توسعه، نگهداری و مرمت فضای سبز در ۴ منطقه شهرداری و اهتمام جدی شهرداری برای احداث پارک های محله ای بیان کرد: احداث فاز ۲ پارک زرناس، علی سرباز تا میدان جهاد و پارک های محله ای به همراه بوستان کلخوران اروج آباد و کوثر در اولویت شهرداری قرار دارد.

فیضی از اتمام بررسی بودجه سال ۹۳ شهرداری در شورا در مدت یک ماه خبر داد و گفت: ما بودجه شهردای را از ۲۲۰ میلیارد تومان به رقم ۲۴۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان افزایش دادیم که این رقم به نسبت سال گذشته ۴۵ درصد افزایش نشان می دهد.

سخنگوی شورای شهر اردبیل با بیان اینکه سرانه هر شهروند اردبیل از بودجه شهرداری ۵۰۰ هزار تومان است، افزود: ما با بررسی کارشناسی و دقیق، منابع اعتباری خوبی از محل کمک های مردمی در نظر گرفتیم به طوری که ۷۰ درصد بودجه سال آینده شهرداری عمرانی و تنها ۳۰ درصد هزینه ای و جاری است.

وی از تملک اراضی و مناطق مختلف برای احداث پارکینگ عمومی در شهر اردبیل خبر داد و گفت: نیم درصد از بودجه شهرداری در سال آینده در بخش پژوهش و مرکز مطالعات شهرداری هزینه می شود که در این ارتباط از ۱۸ پایان نامه با موضوع مدیریت شهری دفاع می شود.

فیضی تکمیل و بهسازی کانال های دفع آب های سطحی، احداث پل ها و تقاطع های غیرهمسطح به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان و طراحی و عملیاتی شدن میادین و گذرگاه ها را از برنامه های عمده شهرداری در سال آینده بیان کرد./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری