جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
فروش ماشین آلات مستعمل و از رده خارج شهرداری ابرکوه
شهرداری ابرکوه طی یک آگهی مزایده عمومی اعلام کرد، چهار دستگاه از ماشین آلات سبک و سنگین مستعمل و از رده خارج خود را به فروش می رساند. به گزارش سایت ...

شهرداری ابرکوه طی یک آگهی مزایده عمومی اعلام کرد، چهار دستگاه از ماشین آلات سبک و سنگین مستعمل و از رده خارج خود را به فروش می رساند.

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از یزد رسا، شهرداری درنظر دارد به استناد مجوز شماره ۶۶۶ مورخ ۹۲/۱۱/۲۰ شورای اسلامی شهر، چهار دستگاه از ماشین آلات سبک و سنگین مستعمل و از رده خارج خود را  با مشخصات و شرایط ذیل از طریق مزایده عمومی به فروش رساند. لذا متقاضیان می توانند قیمت های پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ ۹۲/۱۲/۱۴ به واحد حراست شهرداری تحویل نمایند.

ردیف

مشخصات

مدل

شماره موتور

شماره شاسی

وضعیت

قیمت پایه کارشناسی

(ریال)

۱

کامیون بنز ۸ تن ۱۳۱۳

۶۲

۰۲۱۰۶۰

۹۲۱۸۱۶/۱۴

فاقد پلاک انتظامی

۱۲۰ میلیون ریال

۲

وانت نیسان کمپرسی

۶۰

۵۴۲۵۳

فاقد پلاک انتظامی/فاقد موتور و گیربکس

۲۰ میلیون ریال

۳

وانت مزدا

۶۲

۵۵۶۶۹

۲۰۲۳۹۱

فاقد پلاک انتظامی

۲۰ میلیون ریال

۴

موتورسیکلت کاواساکی ۱۲۵

۶۹

۳۱۰۰۴۵۸

۹۰۰۵۴۴۹

فاقد پلاک انتظامی

یک میلیون و پانصد هزار ریال

–  متقاضیان می بایست بابت کامیون بنز مبلغ  ۶ میلیون ریال، وانت نیسان و مزدا مبلغ ۲ میلیون ریال و موتورسیکلت مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به عنوان سپرده شرکت در مزایده طی فیش بانکی جداگانه به حساب شماره ۳۹۵۰۰۲۵ نزد بانک رفاه به نام شهرداری ابرکوه واریز نمایند.

–  متقاضیان می بایست درخواست کتبی همراه با قیمت پیشنهادی و شماره تماس و فیش بانکی واریز سپرده را بابت هر یک از ماشین آلات داخل پاکت جداگانه قرار داده و به حراست شهرداری تحویل و رسید دریافت نمایند. ( قید عبارت “مربوط به مزایده یک دستگاه ……… “بروی پاکت تحویلی الزامیست.)

–  کلیه پاکت ها در روز پنجشنبه مورخ ۹۲/۱۲/۱۵ ساعت ۱۱ صبح با حضور اعضاء کمیسیون معاملات گشایش و برندگان مزایده اعلام  می گردند.

–  چنانچه برنده مزایده از انجام معامله خودداری نماید یا پس از ابلاغ قانونی حداکثر تا هفت روز حاضر به انعقاد قرارداد نشود ، سپرده او به نفع شهرداری ضبط و قرارداد با نفر بعدی منعقد می گردد و در صورتی که برندگان دوم و سوم نیز ظرف مهلت هفت روز پس از ابلاغ قانونی حاضر به عقد قرارداد نشوند سپرده آنان به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.

–  سپرده نفرات اول ، دوم و سوم تا زمان انعقاد قرارداد نزد شهرداری باقی خواهد ماند که پس از عقد قرارداد و سپرده بقیه شرکت کنندگان پس از مشخص شدن برندگان مزایده مسترد می گردد .

–  شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادها مختار می باشد.

–  به پیشنهادهای فاقد امضاء ، مخدوش و مشروط و پیشنهادهایی که بعد از مهلت مقرر واصل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

–  برنده مزایده می بایست وجه مورد مزایده را نقداً به حساب شهرداری واریز نماید.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری