جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرداری مشهد ضروری است
رییس شورای شهر مشهد بر تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرداری مشهد تاکید کرد. محمدکمال سروی ها روز سه شنبه در شانزدهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد، افزود: با توجه به تاکید ...

رییس شورای شهر مشهد بر تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرداری مشهد تاکید کرد.

محمدکمال سروی ها روز سه شنبه در شانزدهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد، افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، شهرداری و شورای شهر مشهد موظف هستند به صورت جدی در این ارتباط وارد شوند.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در شهرداری مشهد محقق می شود، افزود: مقام معظم رهبری همواره طی سال های مختلف اقتصاد تک محصولی را مورد مذمت قرارداده اند.

سرویها با اشاره به اینکه امروز اقتصاد شهرداری مشهد نیز به فروش تخلفات وابسته است، اظهارداشت: ۹۰ درصد درآمد شهرداری در سال گذشته از این محل بوده و در سال ۹۲ نیز این رقم به ۸۰ درصد رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه باید تکیه شهرداری بر درآمدهای پاک، پایدار و حلال باشد، گفت: شورای چهارم در راستای ایجاد اقتصاد مقاومتی در شهرداری تلاش می کند.

سرویها افزود:یکی از ویژگی های اقتصاد مقاومتی کاهش هزینه ها ست و شورا تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم به کار می بندد.

وی در ادامه با اشاره به بیانات اخیر امام جمعه مشهد، آیت الله علم الهدی در نماز جمعه مبنی بر اینکه ˈ هزینه های طرح استقبال از بهار شهرداری مشهد باید کاهش یابدˈ، بیان کرد: شورا از این بیانات حمایت و جلوگیری از هزینه های نابجا در شهرداری را در دستورکار قرار می دهد.

سروی ها ادامه داد: در سال گذشته هفت میلیون گل در سطح شهر کاشته شد که این میزان با ۹میلیون گل در سال جاری و با کمترین هزینه اجرا خواهد شد.

وی در پایان افزود: اقتصاد مقاومتی در واقع اقتصاد جهادی و کاهش هزینه هاست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری