جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
برون‌سپاری فعالیت‌های شهرداری ایلام سهولت در کار را به دنبال دارد

شهردار ایلام گفت: برون‌سپاری فعالیت‌های شهرداری ایلام سهولت در کار را به دنبال دارد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداریها، حبیب‌الله منصورپور صبح امروز در جمع معاونان شهرداری ایلام اظهار داشت: کار برون‌سپاری خدمت شهرداری ایلام آغاز شده است.

شهردار ایلام گفت: برای نخستین‌بار یکی از خدمات شهرداری بر بستر ای‌.تی برون سپاری شد و به دفاتر پیشخوان واگذار شد.سامانه نرم افزار محاسبه عوارض خودرو از طریق سازمان فن‌آوری و با همکاری شرکت همفکران تهران پیاده‌سازی شده است.

این مسئول اضافه کرد: نحوه محاسبه بر اساس تعرفه اعلام شده از سوی اداره کل امور مالیاتی در ابتدای هر سال برای هر خودرو مبلغ عوارض سالیانه مختلف

است اما به ازای هر سال تأ‌خیر در پرداخت عوارض ماهانه دو درصد میزان عوارض سالیانه محاسبه و از مودی دریافت می‌شود. در سنوات گذشته شهروندان به صورت حضوری مراجعه به شهرداری آمده و پس از دریافت فیش و پرداخت در بانک مجددا به شهرداری مراجعه کرده و پس از ارائه فیش پرداخت شده قبض وصول و برچسب دریافت می‌کردند.

شهردار ایلام گفت: پس از راه‌اندازی سیستم از مراجعه شهروندان به شهرداری ایلام جلوگیری شده که این سبب کاهش ترافیک شهری، کاهش ازدحام جمعیت در شهرداری و … می‌شود. حذف مراجعه شهروندان به بانک به صورت فیزیکی، کاهش هزینه چاپ و کاغذ و کاهش استهلاک دستگاه‌های حوزه ای.تی از دیگر مزیت‌های این طرح است.

این مسئول اضافه کرد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به تمام دفاتر پیشخوان سطح شهر ایلام با ارائه کارت خودرو و در صورت پرداخت عوارض سال‌های گذشته نسبت به ارائه آنها اقدام کنند./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری