جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
بودجه پیشنهادی شهرداری بجنورد روی میز شورای شهر
شهردار بجنورد، بودجه پيشنهادي خود را براي سال 93 که 120 ميليارد تومان است به شوراي شهر ارائه کرد. «روح ا... براتيان» يکشنبه شب در نشست شوراي شهر، ضمن تشريح ...

شهردار بجنورد، بودجه پیشنهادی خود را برای سال ۹۳ که ۱۲۰ میلیارد تومان است به شورای شهر ارائه کرد. «روح ا… براتیان» یکشنبه شب در نشست شورای شهر، ضمن تشریح چگونگی تهیه و تدوین بودجه سال ۹۳ شهرداری بجنورد گفت: بودجه سال ۹۳ شهرداری براساس بخشنامه و آیین نامه ابلاغی از سوی وزارت کشور تهیه و تدوین شده است.وی درصد بودجه عمرانی را ۷۲ و بودجه جاری را ۲۸ درصد اعلام کرد و افزود: شاخص ردیف های تعریف شده در بودجه سال ۹۳ شهرداری، در نظر گرفتن وسعت، جمعیت و برخوردار بودن منطقه از زیرساخت های شهری و سایر موارد است که در بعضی از ردیف های تخصیص داده شده در بودجه رشد ۳۰۰ درصدی نسبت به سال گذشته داشته ایم.وی همچنین اضافه کرد: بسیاری از اعتبارات پروژه های عمرانی منطقه مهر، مانند آسفالت، از محل بودجه شهرداری مرکزی تأمین خواهد شد.شهردار بجنورد، بودجه تخصیصی به شهرداری منطقه یک را ۱۲۳ میلیارد ریال ، منطقه ۲ را،  ۱۴۸ میلیارد ریال و منطقه مهر را ۹۵ میلیارد ریال بیان کرد. وی تأکید کرد: بودجه عمرانی سال ۹۳ شهرداری به تفکیک مناطق و به صورت محله ای در نظر گرفته شده است. وی همچنین بیان کرد: شورایاران در محلات نیز پس از تصویب بودجه توسط شورای اسلامی شهر و ابلاغ آن به شهرداری می توانند بودجه تخصیصی به محله خود را از شهرداری های مناطق مربوطه پی گیری کنند.پس از گزارش و تشریح بودجه سال ۹۳ شهرداری توسط شهردار بجنورد، رئیس شورای اسلامی شهر، بودجه پیشنهادی را جهت بررسی و تبادل نظر به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع داد تا در جلسات تخصصی ردیف های تعریف شده در بخش های مختلف مورد بررسی و تبادل نظر قرار گیرد.

«مهدی محمدی» اظهار امیدواری کرد: شهرداری بجنورد در جهت تحقق بودجه ابلاغی از همه توان و تجربه مجموعه استفاده کند تا در پایان سال آینده، زمینه تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه فراهم شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری