جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
برگزاری انتخابات هیئت مدیره تعاونی چند منظوره کارکنان شهرداری اردبیل

: با حضور شهردار اردبیل و در نخستین نشست مجمع عمومی عادی شرکت تعاونی چند منظوره توزیعی-مصرفی کارکنان شهرداری اردبیل، اعضای هیئت مدیره این شرکت تعاونی انتخاب شدند.

Print Friendly, PDF & Email

شهردار اردبیل بعد از ظهر امروز در این نشست که با حضور ۲۱۳ نفر از کارکنان مجموعه شهرداری در محل فرهنگسرای سوم خرداد شهرداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: هدف از تشکیل تعاونی چند منظوره توزیعی مصرفی کارکنان شهرداری ساماندهی نیازهای مصرفی و مسکن کارکنان مجموعه شهرداری اردبیل در قالب تعاونی است.

صدیف بدری تشکیل تعاونی چند منظوره کارکنان شهرداری را به برای استفاده بهینه از فرصت ها امری ضروری خواند و در این باره تصریح کرد: با تشکیل تعاونی چند منظوره توزیعی و مصرفی و انتخاب اعضای هیئت مدیره از سوی اعضای تعاونی، شهرداری اردبیل بر اساس اختیارات قانونی خود می تواند تسهیلاتی در اختیار این تعاونی قرار دهد.

وی با اشاره به استقبال اعضای شورای اسلامی شهر از تشکیل تعاونی چند منظوره کارکنان مجموعه شهرداری اردبیل، دریافت مجوز ایجاد نمایندگی بیمه برای شهرداری در قالب این تعاونی را یکی از مهمترین مزایای تشکیل تعاونی چند منظوره کارکنان شهرداری اردبیل دانست و افزود: پس از راه اندازی کامل این تعاونی می توانیم کلیه بیمه های مجموعه شهرداری اردبیل را در قالب بیمه تعاونی کارکنان شهرداری تجمیع کنیم.

بدری با بیان اینکه ایجاد فروشگاه ویژه مصرف کارکنان نیز به عنوان دومین هدف در قالب این تعاونی می تواند شرایط مطلوب تری را در امورات مصرفی همکاران فراهم سازد، گفت: این فروشگاه تعاونی در صورت توجه و مدیریت صحیح علاوه بر تأمین نیاز مصرفی کارکنان مجموعه شهرداری اردبیل، قادر می شود در فروش اجناس و ارزاق مورد نیاز سایر شهروندان به صورت عمومی ارائه خدمات کند.

شهردار اردبیل بیان کرد: راه اندازی درمانگاه و کلینیک بهداشتی و درمانی نیز از دیگر برنامه های پیش بینی شده در قالب تعاونی چند منظوره کارکنان شهرداری اردبیل است که می توانیم پس از اخذ مجوز لازم جهت راه اندازی کلینیک بهداشتی و درمانی، یکی از ساختمان های موجود را به این امر اختصاص دهیم.

وی در این باره افزود: راه اندازی چنین مرکزی علاوه بر تأمین نیازهای بهداشتی و درمانی همکاران می تواند با ارائه خدمات درمانی مناسب به صورت عمومی در میان مدت و دراز مدت به منبع تأمین درآمد قابل اعتمادی برای شهرداری اردبیل تبدیل شود و مهمتر آنکه می تواند بخشی از نیازهای درمانی شهروندان شهر مقدس اردبیل را نیز تأمین کند.

بدری با بیان اینکه در قالب همین تعاونی می توان مشکل تأمین مسکن آن دسته از کارکنان مجموعه شهرداری را که تا کنون صاحب خانه نشده اند، حل کرد، با بیان توصیه هایی به اعضای هیئت مدیره منتخب، اظهار کرد: انتظار داریم هیئت مدیره شرکت تعاونی چند منظوره کارکنان شهرداری با فعالیت های منظم و منسجم خود در اولین فرصت نسبت به انتخاب مدیرعامل اقدام کرده و برای رسیدن به اهداف اصلی تشکیل این تعاونی با صرف وقت و انرژی کافی نهایت تلاش را داشته باشند.

در نخستین نشست مجمع عمومی عادی شرکت تعاونی چند منظوره توزیعی-مصرفی کارکنان شهرداری اردبیل و با نظارت نمایندگان منتخب از بین اعضای این مجمع، انتخابات اعضای هیئت مدیره و اعضای بازرس این تعاونی برگزار شد که پس از قرائت ۱۹۷ برگ رأی اخذ شده آقایان علی جوانمرد با ۹۸ رأی، اکبر سعادتی با ۹۳ رأی، بابک پورپناهی با ۸۶ رأی، شهریار رضوان با ۷۲ رأی و حمید لطف اللهیان با ۴۴ رأی به عنوان اعضای هیئت مدیره نخسین شرکت تعاونی چند منظوره کارکنان شهرداری اردبیل انتخاب شدند و صابر وظیفه فرد نیز با کسب ۷۲ رأی عضو منتخب هیئت بازرسی این شرکت تعاونی شد./نسیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری