جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲
طراحی ۳۰ پروژه شهرداری اصفهان برای اجرا در سال ۹۳

مدیرعامل سازمان طراحی شهرداری اصفهان گفت: ۳۰ مورد از پروژه‌های شهرداری برای اجرا در سال آتی طراحی شده و به شهرداری ابلاغ شده است.

Print Friendly, PDF & Email

مصطفی بهبهانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به برنامه‌های سال آتی این سازمان اظهار کرد: با توجه به جلسات مختلفی که برای بودجه گذاشته شد، این سازمان برنامه‌ریزی‌های لازم را برای طراحی پروژه‌های شهری انجام داده است.

وی اضافه کرد: امیدواریم که در یک برنامه زمان‌بندی نسبت به طراحی پروژه‌های در نظر گرفته شده برای اجرا در سطح شهر اقدام کرده و این طرح‌ها را برای اجرا به شهرداری ابلاغ کنیم.

مدیرعامل سازمان طراحی شهرداری اصفهان با اشاره به یکی از برنامه‌های مهم صورت گرفته در این سازمان تصریح کرد: ۳۰ مورد از پروژه‌های شهرداری برای اجرا در سال آتی طراحی شده و به شهرداری ابلاغ شده است.

این مسئول با تاکید بر اینکه طراحی حدود ۲۱۹ پروژه شهری امسال در دستور کار این سازمان قرار داشته است، ادامه داد: در حال حاضر پروژه‌هایی که قابلیت و مقدمات طراحی را داشته، طراحی آنها انجام شده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده است.

بهبهانی با بیان اینکه مقدمات تعدادی از این پروژه‌ها نیز برای طراحی فراهم نبوده است، تاکید کرد: این پروژه‌ها به میزان ۶ پروژه بوده و تا پایان امسال نسبت به طراحی این ۶ پروژه اقدام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های در دستور کار این سازمان برای طراحی و ابلاغ به شهرداری در قالب اهداف خاص و براساس برنامه پنج‌ساله است، افزود: بودجه‌های در نظر گرفته شده برای طراحی پروژه‌های شهری براساس منشور و برنامه است.

مدیرعامل سازمان طراحی شهرداری اصفهان به یکی از مهم‌ترین اهداف شهرداری در راستای طراحی و اجرای پروژه‌های شهری اشاره کرد و گفت: رسیدگی به مباحث زیست محیطی و کاهش مشکلات محیط زیست اصفهان یکی از رویکرد‌های شهرداری در راستای طراحی و اجرای پروژه‌های شهری محسوب می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری