جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲
مجوزهای شهروندان در مناطق شهرداری یزد با امضای دیجیتال تائید می شود

مدیر سیستم جامع شهرسازی شهرداری یزد گفت:با افزودن قسمت تصدیق گواهی امضای دیجیتال به سیستم جامع شهرسازی شهرداری یزد، تمام مجوزهای صادره در مناطق به صورت الکترونیک تائید می شود .

مجوزهای شهروندان در مناطق شهرداری یزد با امضای دیجیتال تائید می شود
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد محمد حسین کاظمی با اشاره راه اندازی نهایی قسمت امضای دیجیتال در این سیستم افزود: با تائید هر مجوز توسط مدیر منطقه، سیستم به صورت خودکار نامه را همراه با امضای دیجیتال وی به دبیرخانه ارسال می کند و مجوز مذکور پس از ممهور شدن تحویل مالک می گردد.

وی ادامه داد: این پروژه ابتدا در منطقه یک شهرداری اجرا و پس از گذراندن مرحله آزمایشی دیماه امسال کار خود را در مناطق دو و سه آغاز کرد.

کاظمی افزود: امضای دیجیتال باعث حذف یک مرحله کاری و کوتاه شدن مسیر صدور مجوز خواهد شد که افزایش سرعت در پاسخگویی به ارباب رجوع را خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: بهینه کردن فرایند پاسخگویی به شهروندان درچارچوب گردش کارهای موجود از اهداف آتی سازمان فاوا در مناطق سه گانه و ناحیه تاریخی شهرداری یزد است .

***

با تدوین آیین نامه سنجش سلامت پرسنل سازمان فاوا شهرداری یزد، برای اولین بار در مجموعه شهرداری ها این سنجش در پنج رشته آمادگی جسمانی برگزار شد .

معاون سازمان فاوا شهرداری یزد گفت: به منظور ایجاد و توسعه نشاط و همچنین بالا بردن روحیه و تقویت قوای جسمانی پرسنل سازمان فاوا مسابقات آمادگی جسمانی، در پنج رشته طناب زنی، شنا سوئدی، دراز و نشست، دو چابکی و دوی ۵۴۰ متر در دو گروه برادران و خواهران برگزار شد.

محمدرضا میر شمسی از برگزاری این طرح را اشاعه فرهنگ ورزش و ایجاد انگیزه و روحیه مضاعف و شور و نشاط روحی و روانی در بین پرسنل عنوان کرد و افزود: سلامت جسم و روح کارمندان در ایجاد تعامل با ارباب رجوع و محیط کار بسیار مهم است و نمی توان آن را نادیده گرفت.

وی ادامه داد: توجه جدی به سلامت روحی و جسمی کارکنان هم در محیط کاری و هم در عرصه زندگی بسیار مؤثر بوده و قطعا هزینه ای هم اگر در این راستا صورت بگیرد خیلی کمتر از هزینه های درمان خواهد بود.

میرشمسی افزود: برگزاری طرح سنجش سلامت پرسنل سازمان فاوا با داشتن آیین نامه منحصر به فرد و بومی شده به صورت مستمر هر سه ماه یک بار برای تمام کارکنان برگزار خواهد شد.

***

فوتسال سازمان فاوا، نایب قهرمان مسابقات فوتسال جام غدیر مجموعه شهرداری یزد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد ، مسابقات فوتسال کارکنان مناطق و سازمانهای وابسته شهرداری یزد با حضور ۱۲ تیم در سه گروه چهار تایی در سالن ورزشی دانشگاه ملاصدرا برگزار شد.

امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس