جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲
مجوزهای شهروندان در مناطق شهرداری یزد با امضای دیجیتال تائید می شود

مدیر سیستم جامع شهرسازی شهرداری یزد گفت:با افزودن قسمت تصدیق گواهی امضای دیجیتال به سیستم جامع شهرسازی شهرداری یزد، تمام مجوزهای صادره در مناطق به صورت الکترونیک تائید می شود .

Print Friendly, PDF & Email

مجوزهای شهروندان در مناطق شهرداری یزد با امضای دیجیتال تائید می شود
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد محمد حسین کاظمی با اشاره راه اندازی نهایی قسمت امضای دیجیتال در این سیستم افزود: با تائید هر مجوز توسط مدیر منطقه، سیستم به صورت خودکار نامه را همراه با امضای دیجیتال وی به دبیرخانه ارسال می کند و مجوز مذکور پس از ممهور شدن تحویل مالک می گردد.

وی ادامه داد: این پروژه ابتدا در منطقه یک شهرداری اجرا و پس از گذراندن مرحله آزمایشی دیماه امسال کار خود را در مناطق دو و سه آغاز کرد.

کاظمی افزود: امضای دیجیتال باعث حذف یک مرحله کاری و کوتاه شدن مسیر صدور مجوز خواهد شد که افزایش سرعت در پاسخگویی به ارباب رجوع را خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: بهینه کردن فرایند پاسخگویی به شهروندان درچارچوب گردش کارهای موجود از اهداف آتی سازمان فاوا در مناطق سه گانه و ناحیه تاریخی شهرداری یزد است .

***

با تدوین آیین نامه سنجش سلامت پرسنل سازمان فاوا شهرداری یزد، برای اولین بار در مجموعه شهرداری ها این سنجش در پنج رشته آمادگی جسمانی برگزار شد .

معاون سازمان فاوا شهرداری یزد گفت: به منظور ایجاد و توسعه نشاط و همچنین بالا بردن روحیه و تقویت قوای جسمانی پرسنل سازمان فاوا مسابقات آمادگی جسمانی، در پنج رشته طناب زنی، شنا سوئدی، دراز و نشست، دو چابکی و دوی ۵۴۰ متر در دو گروه برادران و خواهران برگزار شد.

محمدرضا میر شمسی از برگزاری این طرح را اشاعه فرهنگ ورزش و ایجاد انگیزه و روحیه مضاعف و شور و نشاط روحی و روانی در بین پرسنل عنوان کرد و افزود: سلامت جسم و روح کارمندان در ایجاد تعامل با ارباب رجوع و محیط کار بسیار مهم است و نمی توان آن را نادیده گرفت.

وی ادامه داد: توجه جدی به سلامت روحی و جسمی کارکنان هم در محیط کاری و هم در عرصه زندگی بسیار مؤثر بوده و قطعا هزینه ای هم اگر در این راستا صورت بگیرد خیلی کمتر از هزینه های درمان خواهد بود.

میرشمسی افزود: برگزاری طرح سنجش سلامت پرسنل سازمان فاوا با داشتن آیین نامه منحصر به فرد و بومی شده به صورت مستمر هر سه ماه یک بار برای تمام کارکنان برگزار خواهد شد.

***

فوتسال سازمان فاوا، نایب قهرمان مسابقات فوتسال جام غدیر مجموعه شهرداری یزد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد ، مسابقات فوتسال کارکنان مناطق و سازمانهای وابسته شهرداری یزد با حضور ۱۲ تیم در سه گروه چهار تایی در سالن ورزشی دانشگاه ملاصدرا برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری