جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲
۸۴ درصد بودجه نقدی شهرداری کرج محقق شد

معاون اداری مالی شهرداری کرج از تحقق ۸۴ درصدی بودجه نقدی شهرداری کرج طی ۹ ماه گذشته امسال خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از پایگاه خبری شهرداری کرج، محمدرضا رضاپور با اعلام این خبر بودجه سال جاری شهرداری کرج و مناطق ۱۲گانه را مبلغ ۴۵۰ میلیارد تومان ذکر و عنوان کرد: از این میزان ۳۷۷ میلیارد تومان در قالب بودجه‌های نقدی توسط شهرداری کرج جذب شده است.

وی ادامه داد: مبلغ فوق، معادل ۸۴ درصد بودجه ۹ ماه سال جاری است.

رضاپور با اشاره به افزایش مبلغ وصولی درآمد شهرداری کرج طی سال جاری، عنوان کرد: میزان وصولی نقدی شهرداری در ۹ ماه سال گذشته، ۳۰۷ میلیارد تومان بوده است که این رقم در سال جاری به ۳۷۷ میلیارد تومان افزایش یافت است.

معاون اداری مالی شهرداری کرج در ادامه به رشد ۱۲۳ درصدی مبلغ وصولی شهرداری طی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

این مسئول درآمد شهرداری کرج و مناطق ۱۲گانه در آذرماه سال جاری طبق بودجه مصوب، ۵۰ میلیارد تومان ذکر و عنوان کرد: طبق عملکرد شهرداری کرج در ارتباط با جذب درآمدهای نقدی طی آذرماه سال جاری، ۳۶ میلیارد تومان از میزان کل بودجه مصوب این درآمدها توسط شهرداری جذب شده است.

وی گفت: این میزان حاکی از آن است که شهرداری ۷۴ درصد، درآمد ماهیانه خود را در آذرماه امسال جذب کرده است.

معاون اداری مالی شهرداری کرج، افزود: جذب بودجه‌های شهرداری به صورت نقدی و تهاتری موجب تسریع در اجرای پروژه‌های تعریف شده شهری می‌شود که خروجی این مهم نیز انتفاع شهر است.

رضاپور ضمن تاکید بر توسعه کلانشهر کرج، بیان کرد: تحقق این موضوع در بخش مدیریت شهری، نیازمند همکاری و تعامل بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران این بخش است.

وی اظهار امیدواری کرد: با شرایط موجود تا پایان امسال ۱۰۰ درصد درآمد پیش‌بینی شده شهرداری جذب شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری