جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲
نقش مؤثر سازمان خدمات موتوری شهرداری همدان در خدمات‌رسانی

رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و محیط زیست شورای شهر همدان گفت: امروز ضرورت آینده‌نگری و برنامه‌ریزی مناسب برای مدیریت شهری بیش از پیش مشاهده می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداریها، به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، کامران گردان در جلسه کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و محیط زیست شورای شهر همدان پیرامون بررسی عملکرد سازمان خدمات موتوری شهرداری همدان با اشاره به تحولات روزافزون در شهرنشینی مدرن که همگام با صنعتی شدن رقم خورده است، افزود: این مسئله شهرداری‌ها را با وظایف و مسئولیت‌های پیچیده‌ای روبرو ساخته است.

وی با اشاره به نقش مؤثر سازمان خدمات موتوری شهرداری همدان در خدمات‌رسانی به شهروندان افزود: عملکرد این سازمان طی پنج سال اخیر در انجام وظایف و ارائه خدمات قابل تقدیر است.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و محیط زیست شورای شهر همدان با بیان اینکه سازمان خدمات موتوری، وظیفه‌ پشتیبانی خدمات موتوری شهرداری را بر عهده دارد، اظهار کرد: این سازمان در تأمین ماشین‌آلات سنگین شهرداری، تأمین سوخت ماشین‌آلات، تعمیر، سرویس و نگهداری، بهبود و نوسازی ناوگان و ماشین‌آلات شهرداری، افزایش سطح کیفی و کمی، تعمیر و نگهداری ماشین‌آلات شهرداری به خوبی عمل کرده است.

وی اضافه کرد: آینده‌نگری برای مسائل خدماتی و برفروبی، تملک املاک مورد نیاز، ساماندهی اماکن و ماشین آلات و تأسیسات سازمان، خودکفایی در اداره امور و افزایش سرمایه سازمان، پشتیبانی نیروهای عملیاتی در ایام برفروبی، طی تصدی‌گری خود از جمله اقدامات موثر سازمان خدمات موتوری شهرداری همدان بوده است.

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری همدان نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این سازمان از ارتقای سطح ماشین‌آلات سازمان از ۳۰ دستگاه به ۱۲۰ دستگاه انواع خودرو با کاربری‌های مختلف طی پنج سال اخیر خبر داد و افزود: طی این مدت با همکاری شورا و شهرداری بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته عمر ماشین‌آلات سازمان از ۱۵ سال به سه سال کاهش داده شد.

حسین سیبی با اشاره به کمبود ماشین‌آلات افزود: تلاش سازمان بر این است که خرید ماشین‌آلات به روز شده و با استانداردهای روز نیز نزدیک شود.

در این جلسه نرخ‌های کرایه اتوبوسرانی نیز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد نرخ نهایی در صحن شورا بررسی و تصویب شود.

هفته گذشته نرخ‌های جدید کرایه تاکسی در شورا تصویب و برای تأیید به فرمانداری ارسال شد که پس از بررسی در کمیته انطباق به شهرداری برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری