جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲
دولت در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها به شهرداری کمک کند
سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به تصویب فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها و اجرای آن در سال آینده اظهار کرد: دولت باید همزمان با اجرای فاز دوم این برنامه برای توسعه ...

سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به تصویب فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها و اجرای آن در سال آینده اظهار کرد: دولت باید همزمان با اجرای فاز دوم این برنامه برای توسعه حمل‌ونقل عمومی به شهرداری کمک کند.

محمدهادی ایازی در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در خصوص تصویب فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها در مجلس شورای اسلامی و اقدامات همزمان شهرداری برای همراهی با این طرح ، اظهار کرد: چند روز پیش جلسه‌ای با حضور وزیر کار برگزار شد که نمایندگانی از شهرداری تهران نیز در آن حضور داشتند، همچنین جلسه‌ای نیز با وزارت کشور برگزار کرده‌ایم که در این جلسات نقطه نظرات دولت در بحث هدفمندسازی یارانه‌ها و انتظاراتی که از شهرداری تهران در این رابطه می‌رود، مطرح شده است.

وی ادامه داد: آنچه که برای شهرداری حائز اهمیت است و از دولت انتظار داریم که همزمان با اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها انجام دهد کمک به شهرداری برای توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی با توجه به افزایش قیمت سوخت است. چرا که وقتی قیمت بنزین افزایش پیدا می‌کند مردم بیشتر به سمت استفاده از حمل‌ونقل عمومی سوق داده می‌شوند.

سخنگوی شهرداری تهران تصریح کرد: نزدیک به سه سال است که از سوی دولت هیچ اتوبوسی به شهرداری تهران داده نشده و علاوه بر آن ناوگان حمل‌ونقل عمومی پایتخت بسیار فرسوده است.

ایازی اضافه کرد: هدفمندسازی یارانه‌ها به شرطی به خوبی اجرا خواهد شد که ناوگان حمل‌ونقل عمومی پیش از آن توسعه یافته باشد و دولت از این طرح حمایت کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری