جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲
عمر ماشین آلات سازمان خدمات موتوری شهرداری همدان به سه سال کاهش یافته است

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری همدان گفت: عمر ماشین آلات سازمان خدمات موتوری شهر همدان به سه سال کاهش یافته است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار مهر، حسین سیبی ظهر یکشنبه در جلسه کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و محیط زیست شورای شهر همدان پیرامون بررسی عملکرد سازمان خدمات موتوری شهرداری همدان با اشاره به کمبود ماشین آلات افزود: تلاش سازمان براین است که خرید ماشین آلات به روز شده و با استانداردهای روز نیز نزدیک شود.

سیبی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این سازمان از ارتقا سطح ماشین آلات سازمان از ۳۰ دستگاه به ۱۲۰ دستگاه انواع خودرو با کاربریهای مختلف طی پنج سال اخیر خبر داد.

وی افزود: همچنین طی این مدت با همکاری شورا و شهرداری بر اساس برنامه ریزیهای صورت گرفته عمر ماشین آلات سازمان از ۱۵ سال به سه سال کاهش داده شد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و محیط زیست شورای شهر همدان نیز گفت: امروز ضرورت آینده نگری و برنامه ریزی مناسب برای مدیریت شهری بیش از پیش مشاهده می شود.

کامران گردان با اشاره به تحولات روزافزون در شهرنشینی مدرن که همگام با صنعتی شدن رقم خورده است، افزود: این مسئله شهرداری ها را با وظایف و مسئولیت های پیچیده ای روبرو ساخته است.

گردان با اشاره به نقش مؤثر سازمان خدمات موتوری شهرداری همدان در خدمات رسانی به شهروندان افزود: عملکرد این سازمان در پنج سال اخیر در انجام وظایف و ارائه خدمات قابل تقدیراست.

وی با بیان اینکه سازمان خدمات موتوری، وظیفه‌ پشتیبانی خدمات موتوری شهرداری را بر عهده دارد، اظهار کرد: این سازمان در تأمین ماشین‌آلات سنگین شهرداری، تأمین سوخت ماشین‌آلات، تعمیر، سرویس و نگهداری ، بهبود و نوسازی ناوگان و ماشین‌آلات شهرداری ،افزایش سطح کیفی و کمی ، تعمیر و نگهداری ماشین‌آلات شهرداری به خوبی عمل کرده است.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان اضافه کرد: آینده نگری برای مسائل خدماتی و برفروبی، تملک املاک مورد نیاز، ساماندهی اماکن و ماشین آلات و تاسیسات سازمان ، خودکفایی در اداره امور و افزایش سرمایه سازمان، پشتیبانی نیروهای عملیاتی در ایام برفروبی طی تصدیگری خود از جمله اقدامات موثر سازمان خدمات موتوری شهرداری همدان بوده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری