جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲
آموزش شهروندی،ضامن رشد فرهنگ عمومی
مدير مراکز آموزشي سازمان فرهنگي ورزشي در نشست صميمي با مديران مراکز آموزشي سازمان متبوع خود، که همزمان با هفته گذشته در خانه فرهنگ علوم و فنون برگزار شد بر ...

مدیر مراکز آموزشی سازمان فرهنگی ورزشی در نشست صمیمی با مدیران مراکز آموزشی سازمان متبوع خود، که همزمان با هفته گذشته در خانه فرهنگ علوم و فنون برگزار شد بر اهمیت و تأثیرگذاری آموزش بر رشد فرهنگ عمومی تأکید کرد.  

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین؛ حمید نیرومند افزود: مدیران مجموعه های فرهنگی لازم است به حساسیت کار خود واقف باشند و با توجه به اهمیت فعالیت خود در جامعه، وظایف محوله را با دقت فراوان و حساسیت بسیار زیادی انجام دهند.

وی ادامه داد: در قزوین بیش از سایر شهرهای کشور، مردم از برنامه های مراکز فرهنگی استقبال می کنند، زیرا به حوزه فرهنگ و ارتقاء سطح کیفی برنامه های آن برای داشتن زندگی کیفی واقف هستند.

وی خواستار شد: مسئولین فرهنگسراها و خانه های فرهنگ نماد احترام به قانون باشند و اخلاق، رفتار و کردار خود را با قانون هماهنگ کنند تا الگویی برای کارکنان، مدرسین و مراجعین مراکز فرهنگی باشند.

مدیر مراکز آموزشی سازمان فرهنگی در ادامه تدوین سرفصلهای آموزشی در ۲۱ کارگروه تخصصی را نشان اهمیت سازمان فرهنگی به کیفی سازی امر آموزش دانست و از مسئولین مراکز خواست با حساسیت بیشتری نسبت به جذب مدرسینی که علاوه بر دانش و مهارت، شخصیت بسیار مثبت و اخلاق پسندیده ای دارند، اهتمام ورزند.  

وی سیاست سازمان فرهنگی را در پرورش پیمانکاران، بهره مندی از توان علاقه مندانی دانست که خود در آینده می توانند مراکز بزرگتری را اداره کنند.

نیرومند در ادامه از پیمانکاران مراکز خواست تا نهایت همکاری را با ناظرین سازمان داشته باشند و به آئین نامه ها و دستورالعمل ها احترام بگذارند.

گفتنی است در این نشست مسئولان خانه های فرهنگ نواب، محمدیه، شهید بابایی، کتابخانه اندیشه و جمعی از کارشناسان ستاد سازمان حضور داشتند و در پایان این جلسه، مقرر شد تا در نشست بعدی موضوع تشکیل کارگروههای مشاوره، خانواده، کودک و نوجوان، بهداشت و سلامت و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی مورد بررسی قرار بگیرد.

پایان پیام

  

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری