جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲
مجاهد، مینودر و آخوند فعال ترین محله های قزوین
مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: ارزيابي عملکرد محلات 14 گانه شهر قزوين در يکسال اخير موجب شد محله هاي مجاهد، مينودر و محله آخوند به عنوان فعالترين ...

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: ارزیابی عملکرد محلات ۱۴ گانه شهر قزوین در یکسال اخیر موجب شد محله های مجاهد، مینودر و محله آخوند به عنوان فعالترین محله های شهر معرفی شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین؛ سعید وزیری نژاد افزود: همکاری محله های مختلف شهر قزوین با سازمان فرهنگی ورزشی در قالب طرح محله ما، به نوعی حس رقابت مثبت و منطقی را بین آنها براه انداخته است.

وی تصریح کرد: روحیه رقابت بین محله ها از یکسال قبل با ایجاد برنامه های تشویقی و ارزیابی عملکرد محلات به همت دبیرخانه اجرایی طرح محله ما در سازمان فرهنگی، تقویت شد.

این مسئول توضیح داد: محله های مختلف در برگزاری کارگاه آموزشی یاوران تحصیلی، سیره علوی، اهدای زندگی، لیگ پرتاب موشکهای آبی، اخلاق شهروندی، طرح محله پویا، برنامه عیادت از بیماران و سالمندان و محله آرایی مراسم ها شرکت داشتند.

وزیری نژاد یادآورشد: امتیاز معیار هر یک از بخشها ۱۰۰ امتیاز است که هر محله با توجه به کیفیت برنامه ای که برگزار کرده امتیاز مورد نظر را کسب کرده، که ممکن است ۱۰۰ امتیاز، کمتر و یا بیشتر از آن باشد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی از نتایج ارزیابی عملکرد محلات نیز گفت: محله مجاهد با کسب ۳۶/۵۲۵ امتیاز مقام اول، محله مینودر با کسب ۴۱/۵۰۲ امتیاز مقام دوم و محله آخوند با ۷/۴۰۷ امتیاز مقام سوم این ارزیابی عملکرد را از آن خود ساختند.

وی ادامه داد: محله های باغ نشاط، شهید انصاری، دادگستری، نوروزیان، هادی آباد، راه آهن، خیام و حیدری به ترتیب رتبه های چهارم تا یازدهم این ارزیابی عملکرد را به خود اختصاص دادند.

این مسئول یادآوشد: محله های منتظری، اسدآبادی و طاق بهلول جزو محله های سطح دو قرار دارند که در ارزیابی عملکرد شرکت داده نشدند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه رویکرد اصلی سازمان فرهنگی بر تقویت و توانمند سازی محلات است، اضافه کرد: بی شک طرح محله ما بستر این مهم را به خوبی در شهر قزوین به وجود آورده است.

وی با تأکید بر اینکه محله های فعال از خدمات و برنامه های تفریحی و فرهنگی سازمان بهره مند می شوند ادامه داد: بی شک محله هایی که به هر دلیل تمایل به همکاری مستمر و هدفمند با شهرداری را نداشته باشند حذف شده و محله های جدید جایگزین آنان می شود.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری