جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲
اخراج ۶۰۰ نیروی شهرداری یاسوج در صورت نپرداخت طلب

یک کارشناس معماری ضمن انتقاد از بافت ناهمگون شهری تهران گفت: کاهش تراکم های عجیب و غریب در تهران و تدوین ضوابط سیما و منظر شهری از مهمترین راهکارهای کلیدی همگون ساختن بافت شهری تهران است.

Print Friendly, PDF & Email

شهردار یاسوج گفت: در صورت پرداخت نشدن طلب شهرداری ناچاریم ۶۰۰ نیروی شهرداری را اخراج کنیم.

محمد علی جاوید در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد در صورتی که دستگاه‌های بدهکار شهرداری بدهی خود را پرداخت نکنند از طریق قانونی اقدام خواهیم کرد، افزود: ۵۵ میلیارد توان از دستگاه‌های اجرایی و دولتی استان طلب داریم که در صورت پرداخت خدمات‌رسانی به شهروندان بهتر خواهد شد.

وی اظهارکرد: این میزان طلب کاری در حالی است که ۱۸ ماه از بدهی آنها نمی‌گذرد و در صورتی که این دستگاه‌ها بدهی خود را پرداخت نکنند بدلیل اینکه توان پرداخت حقوق نیروهای خود را نداریم ناچاریم از ۱۰۱۱ نفر نیروی مشغول بکار در شهرداری یاسوج حدود ۶۰۰ نفر از آنها را اخراج کنیم.

شهردار یاسوج با بیان اینکه در مجموع شهرداری یاسوج حدود ۳۵ میلیارد تومان بدهی دارد، بیان کرد: در صورتی که دستگاه‌ها طلب ما را پرداخت کنند می‌توانیم بدهی‌های خود را بپردازیم، خدمات‌رسانی بهتری داشته باشیم و حقوق نیروهای خود را به موقع پرداخت کنیم.

جاوید خاطرنشان کرد: طبق آمار جمعیت شهر یاسوج ۱۰۸ هزار نفر است در صورتی که ۱۴۰ هزار نفر جمعیت دارد و در برخی از روزها جمعیت این شهر دو برابر افزایش می یابد و نیازمند خدمات‌رسانی هستند بنابراین دستگاه‌های بدهکار شهرداری باید پرداخت بدهی خود تسریع بخشند.

وی با بیان اینکه مسئولان استانی شهرداری یاسوج را دریابند، ادامه‌داد: تنها منبع درآمد شهرداری از طریق عوارضات ساختمانی است و درآمدزایی مطلوبی نداریم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری