جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۲
شهرداری زنجان وارث اقدامات انجام نشده گذشته است
شهردار زنجان با بیان اینکه شهرداری در حوزه های مختلف به جد در حال ارایه خدمت است گفت: متاسفانه شهرداری هم اکنون میراث دار اقدامات انجام نشده در گذشته است. محسن ...

شهردار زنجان با بیان اینکه شهرداری در حوزه های مختلف به جد در حال ارایه خدمت است گفت: متاسفانه شهرداری هم اکنون میراث دار اقدامات انجام نشده در گذشته است.

محسن امین در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان تصریح کرد: تصمیمات عجولانه کیفیت و دقت انجام امور را کاهش می دهد و مورد مواخذه آیندگان قرار می گیرد بنابراین شهرداری ترجیح می دهد برنامه های کارشناسی شده و با کیفیت اجرا کند.

وی خطاب به برخی اعضای شورای شهر که نسبت به اجرایی نشدن مصوبات شورا از سوی شهرداری انتقاد داشتند خاطرنشان کرد: طبق قانون، شهرداری مکلف به اجرای مصوبات شورا است مگر در مواردی که اجرای آن نیاز به بررسی و اصلاح داشته باشد.

شهردار زنجان گفت: مصوبات سه ماه اخیر و میزان اجرایی شدن آن ها را در جلسه علنی آتی شورای اسلامی شهر اعلام خواهم کرد.

امین ادامه داد: شهرداری زنجان اکنون ۳۰۰ میلیارد ریال بدهی به تامین اجتماعی، امور مالیاتی، شرکت های آب و برق و گاز دارد و رسیدگی به این مشکل بیشترین وقت شهرداری را تلف کرده است.

وی یادآور شد: شهرداری معتقد است باید همه حقوق و بدهی های قانونی نهادهای دولتی پرداخت شود بنابراین به جد درصدد رفع این مشکل است.

شهردار زنجان با اشاره به تعطیلی جایگاه های سی ان جی شهر اظهار کرد: بدهی ۳۰ میلیارد ریالی شهرداری به شرکت گاز دلیل این تعطیلی است البته در پی مذاکرات انجام شده با مقامات استان مقرر گردیده از امروز این جایگاه ها فعال شوند و شهرداری به تدریج نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه به رغم سود ده بودن جایگاه های سی ان جی بخش خصوصی، جایگاه سازمان خدمات موتوری شهرداری در این جایگاه ها مجموعه ای زیان ده است.

امین متذکر شد: درصورتیکه بدهی های معوق به شهرداری تحمیل نمی شد می توانستیم با مبالغ کنونی بدهی خدمات بسیاری به شهروندان ارایه دهیم.

وی در خصوص برنامه های شهرداری در استقبال از نوروز ابراز کرد: از اول اسفند لکه گیری و آسفالت معابر، شست و شو و رنگ آمیزی معابر و جدول ها آغاز می شود.

شهردار زنجان از شهروندان زنجانی درخصوص نامناسب بودن آسفالت معابر پوزش طلبید و خاطر نشان کرد: برودت هوا مانع آسفالت ریزی و لکه گیری مناسب در زمستان شده بود اما با بهبود شرایط جوی آسفالت ریزی و لکه گیری آغاز خواهد شد.

امین در خصوص حمایت از تیم های ورزشی نیز بیان داشت: در شرایط کنونی که شهرداری زنجان بدهی های میلیاردی دارد سیاست شهرداری اسپانسری تیم های قهرمانی نیست.

وی ادامه داد: رویکرد شهرداری حمایت و تقویت ورزش های همگانی از طریق تجهیز فضاهای عمومی به ست های ورزشی است.

شهردارزنجان با اشاره به تشکیل کمیته پ‍ژوهشی در شهرداری زنجان گفت: برای ساماندهی متقاضیان حمایت در حوزه پژوهش شهرداری کمیته ای تشکیل داده تا از پروپوزال ها و پایان نامه های خاصی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با تصویب کمیته حمایت کند.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری