جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۲
تصویب لایحه بودجه سال ۹۳ شهرداری اردبیل در شورای اسلامی شهر
لایحه بودجه بیش از دو هزار و 400 میلیارد ریالی سال 93 شهرداری اردبیل در شورای اسلامی شهر اردبیل به تصویب رسید.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مهندس صدیف بدری ...

لایحه بودجه بیش از دو هزار و ۴۰۰ میلیارد ریالی سال ۹۳ شهرداری اردبیل در شورای اسلامی شهر اردبیل به تصویب رسید.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مهندس صدیف بدری شهردار اردبیل در جلسه شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به افزایش قابل توجه بودجه این نهاد در مقایسه با سال جاری افزود: این بودجه با تناسب ۳۰ درصد هزینه‌های جاری و ۷۰ درصد هزینه‌های عمرانی بسته شده که مورد تصویب قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه بودجه سال آینده با بررسی کامل و با در نظر گرفتن دغدغه‌های بزرگ شهری و شهرداری تنظیم شده بود، خاطرنشان کرد: فاصله اعتبارات و درآمدهای شهری در شهرهای بزرگ و کوچک بسیار زیاد است، بنابراین تلاش می‌کنیم که با ارتقاء و رشد درآمد این فاصله را از بین ببریم.

 

بدری در بحث بودجه عمرانی، آغاز طرح بزرگ پل روگذر میدان قدس، چند پل زیرگذر، اجرای کمربندی سوم، توسعه فضای سبز، آسفالت ریزی، ایجاد پارک و… را از جمله مهمترین فعالیت‌های در نظر گرفته شده عمرانی سال آینده برشمرد.

 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا سرداری رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل نیز گفت: شهرداری و مسئولان و مدیران آن باید برنامه محور بوده و هیچ اقدامی را نباید بدون برنامه اجرا کنند. بویژه در زمینه هزینه‌ها باید مدیریت صورت گیرد.

 

وی با بیان اینکه تشخیص اولویت در زمینه فعالیت‌های شهری بر عهده شورای اسلامی شهر است، تصریح کرد: در تمامی فعالیت های شهری باید جنبه‌های اقتصادی و فرهنگی مد نظر باشد.

 

سرداری ظرفیت ارتقاء درآمد شهرداری را بسیار بالا دانست و تاکید کرد: باید در این زمینه برنامه‌ ریزی شود، اعتقاد داریم که اگر تمام مجموعه شهرداری به صورت یکپارچه تلاش کنند، درآمد شهرداری طی سال آینده از بودجه در نظر گرفته شده بیشتر خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری