جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۱
خانه‌های بازی در کاشان راه‌اندازی می‌شود
مدیرعامل سازمان رفاهي تفريحي شهرداري كاشان از ساماندهی خانه‌های بازی با حداقل فضای 200 متر مربعی و 50 متر مربع فضای ویژه آموزش در این شهرستان خبر داد.   کاشان - ایلنا: ...
مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان از ساماندهی خانه‌های بازی با حداقل فضای ۲۰۰ متر مربعی و ۵۰ متر مربع فضای ویژه آموزش در این شهرستان خبر داد.

 

کاشان – ایلنا: مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان از ساماندهی خانه‌های بازی با حداقل فضای ۲۰۰ متر مربعی و ۵۰ متر مربع فضای ویژه آموزش در این شهرستان خبر داد.

«مهدی نادعلی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر، دسترسی آسان و مناسب شهروندان برای خانه‌های بازی، محله محور بودن، رعایت اصول ایمنی، بهداشتی و سلامتی، وجود سیستم‌های گرمایش و سرمایشی، کف پوش‌های مناسب و ایجاد محیطی کاملا شاد و بانشاط برای کودکان را از جمله اهداف ساماندهی خانه‌های بازی برشمرد.

به گفته وی، خانه‌های بازی با حداقل فضای ۲۰۰ متر مربعی و ۵۰ متر مربع فضای ویژه آموزش راه اندازی می‌شود.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان گفت: مجوز احداث و راه اندازی خانه‌های بازی طبق ضوابط و شرایط درخواست کننده از سازمان‌های رفاهی تفریحی شهرداری کاشان صادر می‌شود.

نادعلی، با اشاره به اینکه خانه‌های بازی برای کودکانی که بیشترخانواده آن‌ها شاغل بوده احداث می‌شود افزود: شرایط این خانه‌ها مانند مهدکودک‌ها بیشتر جنبه آموزشی و تفریحی دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس