جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۲
کلیات بودجه اقتصادی سال ۹۳ شهرداری مشهد تایید شد
کلیات بودجه اقتصادی سال 93 شهرداری مشهد، در کمیسیون مشارکت های اقتصادی شورای شهر مشهد تایید شد. به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از صبح توس، مـدیر مــالی و اداری و ...

کلیات بودجه اقتصادی سال ۹۳ شهرداری مشهد تایید شد

کلیات بودجه اقتصادی سال ۹۳ شهرداری مشهد، در کمیسیون مشارکت های اقتصادی شورای شهر مشهد تایید شد.

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از صبح توس، مـدیر مــالی و اداری و پشتیبانی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در این جلسه با بیان اینکه بودجه شهرداری مشهد در سه بخش چارچوب، محتوا و عناصر تهیه شده است گفت: اولین بودجه اقتصادی برای شهرداری مشهد در سال ۹۲ در نظر گرفته شد و چارچوب کلی آن به جدا بودن اصل بودجه نقدی و اصلاح آن می‌باشد.

 

سید کامران کـلالی فـرد، با اشاره به اینکه شورای شهر، بر اختصاص درآمد سرمایه گذاری به حوزه زیر ساخت تاکید دارد، تصریح کرد: سیاست‌های کلی شورا مورد توجه قرار می‌گیرد و از لحاظ کیفی و کمی پیشرفت در سیاست شورا تحقق می‌یابد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه سیاست این معاونت انتشار اوراق نیست، بلکه جذب آن ملاک می‌باشد گفت: معاونت امور اقتصادی و سرمایه گذاری برای ایجاد در آمد به انتشار اوراق مشارکت اقدام می‌کند.

 

مـدیر مــالی و اداری و پشتیبانی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، ادامه داد: اصل بودجه معاونت اقتصادی باید حتما مشخص شود و مابقی بودجه در تبصره مورد توجه قرار گیرد که بودجه پیشنهادی حوزه اقتصادی مرکب از سه هزار و چهارصد و نود و شش میلیارد تومان است که در بخش منابع مشتمل بر فروش ۱۲هزارو ۵۶۰ میلیارد ریال محصولات پروژه‌های سرمایه گذاری و مشارکت و جذب آن و ۲۲ هزارو ۲۶۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت و صکوک «اوراق بهادار اسلامی» می‌باشد.

 

کـلالی فـرد، تصریح کرد: در بخش سایر منابع نیز۴۸هزارمیلیارد ریال پیشنهاد شده است که از مسیر جذب منابع سرمایه گذاری و همچنین استفاده از روشهای تامین منابع مالی و ایجاد ارزش افزوده تامین خواهد شد.

 

نخعی عضو کمیسیون امور اقتصادی و سرمایه گذاری نیز در این جلسه گفت: به منظور جلوگیری از متورم شدن بودجه پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مشارکتی برای هر سال در نظر گرفته شود و این پیشرفت به عنوان در آمد شهرداری لحاظ شود.

 

در این جلسه ضمن تاکید اعضای کمیسیون بر ضرورت تلاش هرچه بیشتر حوزه اقتصادی در تامین منابع، با کلیات لایحه پیشنهادی شهرداری در حوزه معاونت اقتصادی، موافقت گردید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری