جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۲
اختصاص بودجه در ازای ارائه برنامه عملی / شورا با کسی شوخی ندارد

تاکنون هیچ برنامه ای به کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا از سوی مدیر جدید ارائه نشده است و تا برنامه عملی این سازمان ارائه نشود کمیسیون در خصوص بودجه سخت گیری های خودش را خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email

ک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه تا سیستم و بافت سازمان فرهنگی هنری شهرداری به همین شکل باشد اوضاع در این سازمان تغییری نمی کند گفت: اگر برنامه های عملی این سازمان اجرایی نشود در خصوص بودجه سخت گیری های لازم را می کنیم.

“عبد الحسین مختاباد” در گفتگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه اگر بافت و سیستم سازمان فرهنگی هنری شهرداری تغییر نکند، اوضاع همیشه همین خواهد بود گفت: این سازمان به صورت هیات امنایی اداره می شود و ده ها نهاد و وزاتخانه از جمله شهرداری تهران فقط باید به آن پول بدهد و آنها نیز کار خودشان را بکند.

وی با بیان این که تاکنون دیداری با رییس جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری نداشته است گفت: تاکنون هیچ برنامه ای به کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا از سوی مدیر جدید ارائه نشده است و تا برنامه عملی این سازمان ارائه نشود کمیسیون در خصوص بودجه سخت گیری های خودش را خواهد کرد.

او با اشاره به انتصاب های جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری گفت: هر مدیری می تواند زیر مجموعه خودش را انتخاب کند و این حق هر مدیری است اما اگر برنامه های این سازمان اجرا نشود باید به افکار عمومی پاسخگو باشند. این دوره شورا شهر کاملا متفاوت است و با کسی شوخی ندارد./ایلنا

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری