جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۲
تفاهم نامه همکاری بین شهرداری تبریز و شرکت واگن پارت امضا شد
شهردار تبریز از امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین این شهرداری و شرکت واگن صنعت پارت برای راه اندازی تراموای شهری در تبریز خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، ...

شهردار تبریز از امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین این شهرداری و شرکت واگن صنعت پارت برای راه اندازی تراموای شهری در تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی گفت: به موجب این تفاهم نامه سرمایه گذاری برای طرح سامانه تراموای تبریز صورت می گیرد.

وی با بیان این که اجرای طرح سامانه تراموای تبریز برای مقابله با آلودگی هوا و کاهش نیاز به حامل های آلاینده انرژی صورت می گیرد، افزود: این طرح در سه مسیر تعریف شده و با مشارکت بخش خصوصی اجرا خواهد شد.

شهردار تبریز مسیرهای اجرای تراموای تبریز را شامل میدان راه آهن – میدان ساعت، فرودگاه – یوسف آباد و تبریز – شهر جدید سهند اعلام کرد و گفت: پیش بینی می شود با اجرای این پروژه، سرعت حمل و نقل عمومی و کیفیت خدمات رسانی افزایش می یابد.

وی گفت: طول تقریبی طرح مورد تفاهم، ۵۰ کیلومتر و شامل دو فاز است که فاز نخست آن به طول ۲۵ کیلومتر در اولویت اول به انضمام تامین منابع مالی پروژه به صورت مشترک در قبال ارایه ضمانتنامه معتبر با رعایت ضوابط اجرایی سامانه بانکی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: به موجب این تفاهم نامه شهرداری تبریز متعهد است اطلاعات اولیه مورد نیاز را راجع به موضوع تفاهم نامه، حداکثر تا ۱۵ روز پس از امضای تفاهم نامه به شرکت واگن صنعت پارت ارایه و در مقابل طرف دیگر تفاهم نیز پیشنهاد و طرح اولیه خود را در خصوص پروژه مورد توافق تا ۳۰ روز پس از دریافت مدارک به شهرداری ارایه نماید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری