جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲
سکونت‌گاه‌های غیر‌رسمی مهم‌ترین دغدغه شهرداری ایلام است
شهردار ایلام گفت: سکونت گاه های غیررسمی مهم ترین دغدغه شهرداری ایلام است که باید برای رفع این معضل چاره‌جویی شود. حبیب‌الله منصورپور صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حاشیه‌نشینی ...
شهردار ایلام گفت: سکونت گاه های غیررسمی مهم ترین دغدغه شهرداری ایلام است که باید برای رفع این معضل چاره‌جویی شود.
سکونت‌گاه‌های غیر‌رسمی مهم‌ترین دغدغه شهرداری ایلام است

حبیب‌الله منصورپور صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حاشیه‌نشینی یکی از معضلات شهر ایلام است.

وی افزود: سکونت‌گاه‌های غیررسمی در حاشیه شهرها مهم‌ترین دغدغه مسئولان شهرداری ایلام است که باید برای رفع این معضل چاره‌جویی شود.

شهرداری ایلام تصریح کرد: سکونتگاه غیررسمی معضلی است که گریبانگیر همه شهرداری‌های سراسر کشور از جمله استان ایلام شده است.

وی گفت: در حال حاضر در بخشی از نقاط شهر ایلام موضوع حاشیه‌نشینی و معضل سکونتگاه‌های غیرمجاز وجود دارد.

منصورپور عنوان کرد: با وجود اینکه شهرداری ایلام به این معضل اذعان دارد و اعتقاد دارد که ساکنان این مناطق باید دارای مجوز باشند، اما به ناچار به آنها ارائه خدمات می‌کند.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید تمام توان خود را صرف برقراری عدالت کرده و شهرداری ایلام خود را موظف به تحقق آن می‌داند، افزود: خیابان هانیوان، خیابان‌های میلاد ۱، میلاد ۲ و میلاد ۳ از جمله این مناطق حاشیه‌نشین بوده که شهرداری اقداماتی در این راستا صورت داده است.

شهردار ایلام تصریح کرد: تعریض خیابان، جدول‌کشی، هدایت آب‌های سطحی، آسفالت محوطه و معبر از جمله اقدامات انجام شده برای این مناطق است./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری