جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۱
ساخت آرامستان جدید بوشهر باظرفیت ۵۷ هزارقبر/ راه‌اندازی نمازخانه ساحلی
شهردار بوشهر از ساخت آرامستان بزرگ‌ بوشهر با ظرفیت 57 هزار قبر خبر داد. فضل‌الله توسلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از حل مشکلات مربوط به بازار میوه ...

شهردار بوشهر از ساخت آرامستان بزرگ‌ بوشهر با ظرفیت ۵۷ هزار قبر خبر داد.
فضل‌الله توسلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از حل مشکلات مربوط به بازار میوه و تره‌بار و ماهی و میگو در بوشهر، یکی از مهمترین موضوعاتی که در سال‌های اخیر به یکی از دغدغه‌های مردم و مسئولان تبدیل شده بود، موضوع ساخت آرامستان جدید برای شهر بوشهر بود که این مشکل در آینده نزدیک برطرف خواهد شد.

وی اضافه کرد: به منظور ساخت آرامستان جدید شهر بوشهر تحقیقات لازم صورت گرفت و پس از انجام کارهای کارشناسی متعدد نسبت به جانمایی و تعیین محل اجرای این آرامستان تصمیمات لازم اتخاذ شد.

شهردار بوشهر بر لزوم آینده‌نگری در اجرای چنین طرح‌هایی تاکید کرد و گفت: آرماستان جدید شهر بوشهر در وسعتی قابل توجه با ظرفیت بالغ بر ۵۷ هزار قبر ساخته خواهد شد.

وی به محل اجرای این آرامستان اشاره کرد و افزود: این آرامستان در کیلومتر پنج جاده نیروگاه بوشهر ساخته می‌شود.

توسلی به بر‌آورد ۳۱ میلیارد ریالی این طرح اشاره کرد و ادامه داد: ۱۶ میلیارد ریال به عنوان مبلغ تخصیصی اولیه این طرح اختصاص می‌یابد که امیدواریم به زودی شاهد بهره‌برداری از ان باشیم.

وی به برگزار شدن مناقصه این طرح اشاره کرد و گفت: این طرح پنج‌شنبه همزمان با میلاد امام زمان(عج) کلنگ‌زنی می‌شود و عملیات اجرایی آن از همین روز آغاز خواهد شد.

راه‌اندازی نمازخانه ساحلی در بوشهر

شهردار بوشهر با بیان اهمیت نماز و لزوم توسعه فضاهای مناسب برای اقامه نماز در سطح شهر بوشهر اظهار داشت: همواره سعی کرده‌ایم فضایی مناسب در شهر بوشهر برای اقامه نماز ایجاد کنیم.

وی به درخواست‌های مردمی برای ایجاد چنین فضاهایی در سواحل بوشهر اشاره کرد و با اشاره به راه‌اندازی نمازخانه ساحلی در ساحل بوشهر اظهار داشت: این نمازخانه طرح جدیدی است که برای اولین بار در بوشهر اجرا می‌شود.

توسلی به اعتبار سه میلیارد ریالی این طرح اشاره کرد و گفت: این طرح همزمان با نیمه شعبان در پارک مرجان کلنگ‌زنی می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری