جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲
شهرداری گچساران همیشه بدهکار است
شهردار گچساران گفت: هزینه‌های ما به مراتب از درآمدها بالاتر بوده و این امر سبب شده که شهرداری همیشه بدهکار باشد. اردوان زینل‌زاده با بیان این‌که پروژه‌های عمرانی در گچساران مانند ...
شهردار گچساران گفت: هزینه‌های ما به مراتب از درآمدها بالاتر بوده و این امر سبب شده که شهرداری همیشه بدهکار باشد.
شهرداری گچساران همیشه بدهکار است / دخل و خرج برابر نیست

اردوان زینل‌زاده با بیان این‌که پروژه‌های عمرانی در گچساران مانند نان شب برای این شهرستان واجب است، اظهار کرد: پوشش جمعیتی در سطح کهگیلویه و بویراحمد به صورت ۵۰ درصد شهری و ۵۰ درصد روستایی بوده که این نسبت جمعیتی در گچساران ۸۵ درصد شهری و ۱۵ درصد روستایی است.

وی افزود: غالب جمعیت گچساران جمعیت شهری بوده و شهر دوگنبدان با مساحتی بالغ بر ۲ هزار و ۲۰۰ هکتار یکی از شهرهای پرجمعیت از لحاظ تراکم به شمار می‌رود.

شهردار دوگنبدان تصریح کرد: سرانه شهری دوگنبدان مهم‌ترین عامل ایجاد مشکل در ایجاد پروژه‌های عمرانی است.

زینل‌زاده ابراز داشت: سرانه اعتبار برای انجام پروژه‌های عمرانی به مراتب بالاتر از دیگر شهرستان‌ها در سطح کهگیلویه و بویراحمد است.

شهردار دوگنبدان ادامه داد: عملاً ما در دوگنبدان دچار هدررفت آب هستیم و همین عامل سبب ایجاد حفره‌های بزرگ به عمق دو الی سه متر شده که این امر ممکن است سبب مشکلات جانی برای شهروندان شود.

زینل‌زاده با تأکید بر این‌که پیگیری کردن این امور به یک هماهنگی در سطح استان و کشور نیاز دارد، گفت: با توجه به آمار بالای پرسنل، در شهرداری دوگنبدان نسبت به دیگر ادارات مشکلات بیشتری وجود دارد.

وی با بیان این‌که شهرداری دوگنبدان در حال حاضر حدود ۵۰۰ نفر پرسنل دارد، عنوان کرد: اعتبارات عمرانی ما در حدود ۱۳ میلیارد تومان بوده که تاکنون ۱۰ میلیارد درآمد داشته‌ایم.

شهردار دوگنبدان اذعان کرد: هزینه‌های ما به مراتب از درآمدها بالاتر بوده و این امر سبب شده که شهرداری همیشه بدهکار باشد.

زینل‌زاده با انتقاد از رویکرد روزمرگی در سطح استان افزود: با توجه به تجربه مدیریتی اینجانب در سطح استان و گچساران این روزمرگی در گچساران نسبت به دیگر مناطق استان بیشتر است.

شهردار دوگنبدان با اشاره به تعامل و همکاری شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در دوره گذشته مسئولیت وی به عنوان شهردار دوگنبدان یادآور شد: در آن سال‌ها در یک‌سال مالی موفق به کسب ۶ میلیارد اعتبار شدیم با توجه به این‌که اعتبارات ما از تملک و دارایی‌ها یک میلیارد بود.

زینل‌زاده ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل شرکت نفت گچساران گفت: دیدگاه وی نسبت به مسئولان گذشته نفت که ما در آن دوره شهردار بودیم در راستای کمک و همکاری با شهرداری و مردم بهتر و مطلوب‌تر است./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری