جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲
پیش‌بینی تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه شهرداری اصفهان تا پایان سال

معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان گفت: پیش‌بینی می‌شود که بودجه امسال شهرداری اصفهان تا پایان سال به صورت ۱۰۰ درصدی تحقق پیدا می‌کند.

Print Friendly, PDF & Email

 

پیش‌بینی تحقق 100 درصدی بودجه شهرداری اصفهان تا پایان سال

به گزارش  سایت خبری شهرداریها،  ابوالقاسم گلستان‌نژاد با اشاره به اینکه راه‌اندازی مترو یکی از اولویت‌های اصلی شهرداری است، اظهار کرد: در بودجه پیشنهادی سال آینده شهرداری بیشترین اعتبارات به قطار شهری اختصاص داده شده است و این پروژه بیشترین سهم بودجه را دارد.

وی با بیان اینکه پس از مترو نیز بیشترین اعتبارات به تکمیل پروژه احیای میدان امام علی (ع) اختصاص داده شده است، اضافه کرد: راه‌اندازی مجموعه پارکینگ کمر زرین به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های جانبی پروژه احیای میدان امام علی (ع) محسوب می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه جلوخان مسجد جامع نیز یکی دیگر از مهم‌ترین پروژه‌های طرح احیای میدان امام علی (ع) محسوب می‌شود، تصریح کرد: البته یک سری پروژه‌های دیگری نیز در راستای تکمیل پروژه احیای میدان امام علی (ع) اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۱۵ درصد بودجه سال آینده شهرداری اصفهان جاری و ۸۵ درصد این بودجه عمرانی است، ادامه داد: در سال آینده بیش از یک‌هزار و ۸۶۵ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمرانی در شهر اصفهان پیش‌بینی شده است.

گلستان‌نژاد با بیان اینکه بودجه امسال شهرداری اصفهان یک‌هزار و ۴۲۴ میلیارد تومان بوده است، تاکید کرد: در بودجه امسال شهرداری اصفهان نیز یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان برای انجام اقدامات عمرانی اختصاص داده شده بود.

وی با تاکید بر اینکه پیش‌بینی می‌شود که بودجه امسال شهرداری اصفهان تا پایان سال به صورت ۱۰۰ درصدی تحقق پیدا می‌کند، افزود: در بودجه امسال شهرداری اصفهان ۵۲۳ میلیارد تومان به حمل و نقل و ترافیک اختصاص داده شده بود.

معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه در بودجه سال آینده شهرداری نیز ۶۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای حمل و نقل و ترافیک پیش‌بینی شده است، گفت: اعتبارات پیش‌بینی شده برای حمل و نقل ترافیک در بودجه سال آینده شهرداری نسبت به بودجه امسال ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه بودجه سال آینده شهرداری اصفهان نسبت به بودجه امسال ۵۴.۵ درصد رشد پیدا کرده است، اظهار کرد: در بودجه سال آینده شهرداری نیز اعتبارات زیست محیطی در راستای کاهش مشکلات زیست محیطی و رسیدگی وضعیت محیط زیست اختصاص داده شده است.

گلستان‌نژاد با تاکید بر اینکه شهرداری اصفهان اعتباراتی را در بودجه سال آینده برای اجرای پروژه‌های کلان در راستای کاهش مشکلات زیست محیطی پیش‌بینی کرده است، ادامه داد: این پروژه‌ها بر روی بهبود وضعیت محیط زیست اصفهان تأثیر‌گذار است.

وی با اشاره به اینکه توسعه حمل و نقل عمومی یکی از مواردی است که سبب بهبود وضعیت هوای اصفهان می‌شود، تصریح کرد: احداث کارخانه زباله‌سوز نیز از پروژه‌های اجرایی شهرداری اصفهان در سال آتی محسوب می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان با بیان اینکه تولید برق یکی از نتایج ناشی از فعالیت کارخانه زباله‌سوز است، اضافه کرد: در بودجه سال آینده شهرداری اصفهان ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای راه‌اندازی این کارخانه در اصفهان پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه همچنین در بودجه سال آینده شهرداری اصفهان ۲۲۰ میلیارد تومان برای توسعه فضای سبز پیش‌بینی شده است، تاکید کرد: ۵۱ میلیارد تومان اعتبار نیز برای نظافت شهر در بودجه سال آتی شهرداری اصفهان پیش‌‌بینی شده است./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری