جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲
بودجه سال ۹۳ شهرداری بابل ۸۰۰ میلیارد ریال پیشنهاد شده است

شهردار بابل گفت: بودجه سال ۱۳۹۳ این شهرداری ، ۸۰۰ میلیارد ریال به شوررای اسلامی شهر پیشنهاد شده است.

Print Friendly, PDF & Email

 

ˈفرهاد عسکریˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بودجه سال ۹۲ شهرداری بابل حدود ۵۵۰ میلیارد ریال مصوب شده بود که این مبلغ برای سال آینده با ۲۵درصد افزایش پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: بودجه سال آینده شهرداری بابل پس از نشست های متعدد کارشناسی و با دقت نظر کامل برابر قوانین و مقررات موجود در زمینه پییشرفت و توسعه همه جانبه شهر تهیه و تنظیم شد و برای بررسی و اعلام نظر شورای اسلامی شهر به رییس شورای شهر بابل ارائه شد.

شهردار بابل اظهارداشت: در بودجه پیشنهادی سال ۹۳ شهرداری بابل بالغ بر۴۵۰ میلیارد ریال بودجه عمرانی و همچنین۲۰۰ میلیارد ریال نیز به بودجه جاری شهرداری بابل اختصاص داده شده و بقیه مربوط به سازمان های وابسته به شهرداری بابل است.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم در سایه همکاری و هم افزایی با شورای اسلامی شهر و سازمان ها و ادارات این بودجه بطور کامل محقق شود تا بتوانیم قدم های جدی در راه توسعه پایدار و زیربنایی شهر برداریم.

وی همچنین گفت: شهرداری بابل در سال جاری توانست نسبت به سال ۹۱ مبلغ ۵۰ میلیارد ریال افزایش درآمد داشته باشد که نتیجه آن اجرای طرح عمرانی از جمله تملک و زیرسازی مسیر کمربندی دوم شرقی، افتتاح پارک ساحلی، تملک و تخریب ورودی پارکینگ عمومی شهرداری بابل واقع در خیابان امام خمینی (ره) ، تملک، تخریب و تعریض بخشی از جاده ساحلی واقع در گله محله، اجرای جشنواره های بهارنارنج ، غذاهای سنتی، بستنی و شکلات و قرآنی بوده است.

شهردار بابل ادامه داد: در سال آینده نیز شهرداری با شتاب بیش از پیش روند تحقق افزایش درآمد و به تبع آن اتمام طرح های در حال اجرا از جمله تکمیل مسیر کمربندی دوم شرقی، ساختمان اتوبوسرانی و المان میدان شهید سجودی بعنوان اولویت کارهای شهرداری و همچنین کلنگ زنی و آغاز طرح های جدید زیربنایی شهر را دنبال خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری