جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲
از عجایب شهرداری اهواز !/توضیحات یکی از مدیران شهرداری اهواز در خصوص یک فامیل خاص!

:یک سایت خبری با انتشار اسامی که در سازمان زیباسازی شهرداری مشغول هستند مدعی شد این عده اقوام و بستگان مدیرعامل زیباسازی هستند.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل ازرهیاب نیوز ،سایت پارسینه در مطلبی از عجائب شهرداری در اهواز نوشت، این سایت خبری با انتشار اسامی که در سازمان زیباسازی شهرداری مشغول هستند مدعی شد این عده اقوام و بستگان مدیرعامل زیباسازی هستند.

لیست اسامی این افراد بدین شرح است:

۱-ارسلان جعفری شهنی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر اهواز

۲-سعادت جعفری شهنی، امور اجرایی،برادر مدیرعامل

۳-بیژن جعفری شهنی،کارپرداز،برادر مدیرعامل

۴-داودجعفری شهنی، نظارت پیمانها، پسرعموی مدیرعامل.

۵-خانم اشرف پوری، مدیرقراردادها، همسرمدیرعامل.

۶-پیمان کریمی بیرگانی، انباردار، پسرخاله مدیرعامل.

۷-فرشادسلطانی، دفتردارسازمان، پسرخاله مدیرعامل

۸-مصطفی نجف پور، معاون اداری مالی، پسردایی مدیرعامل

۹-خانم حافظی، مدیرمالی، دختردایی مدیرعامل

بعد از انتشار این خبر ارسلان جعفری شهنی مدیرعامل سازمان زیباسازی هم بیکار ننشست و در خصوص ارتباط فامیلی در سازمان زیباسازی اهواز،  توضیحاتی را برای این سایت ارسال کرد که عینا و بدون هیچ گونه قضاوتی از نظر خوانندکان میگذرد:

_ خانم اشرف پور از مدیران سابق شهرسازی شهرداری اهواز بوده و هنوز هم هستند و هیچ نسبتی با اینجانب ارسلان جعفری شهنی نداشته اند و قبل از این که من به این سمت در شهرداری منصوب شوم ایشان مدیر بودند و هستند و من در شهرداری با ایشان آشنا شدم و در حال حاضر هم همسر بنده هست.

_ دونفر از برادران من نیز در سازمان هستند که از قبل در تشکیلات شهرسازی کارمند بوده اند و ایشان هم بدون این که من دستی در کار داشته باشم عضو زیباسازی شهرداری شدند.

_مابقی کارمندان هم که نام آنان برده شده است تنها با من شباهت فامیلی دارن  وبا من هم قومت هستند

_خانم حافظی و آقای نجف پور چگونه با فامیلی های متفاوت میتونند دختر دایی و پسر دایی من باشند با این همکاران هم هیچ سمتی ندارم و این عزیزان هم برسرکا نیاورده ام.

_ زیباسازی شهرداری اهواز بهترین ناحیه در ۴ سال اخیر بوده است برای ثابت کردن حرفایم من حاضرم حقوق چند ماهم را بدهم و از مردم نظر سنجی کنید ببینید که حوزه شهرسازی شهرداری اهواز از نظر مردم چگونه فعالیت کرده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری