جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲
کاهش ۶۵ درصدی پرونده‌های حقوقی شهرداری

مشاور حقوقی شهردار قم گفت: فرهنگ حق‌مداری در میان مدیران شهرداری در حال نهادینه شدن است و بر همین اساس ۶۵ درصد پرونده‌های حقوقی شهرداری قم در دادگاه‌ها کاهش یافته است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محمد اسلامی در جلسه شورای شهرداران و معاونین شهرداری قم اظهار کرد: فرهنگ حق‌مداری در میان شهرداران مناطق و دیگر بخش‌های مدیریت شهری قم در حال نهادینه شدن است.

وی افزود: بر این اساس ۶۵ درصد پرونده‌های حقوقی شهرداری قم در دادگاه‌ها کاهش یافته است و با توجه به اینکه در گذشته بدبینی نسبت به شهرداری ایجاد شده بود این ذهنیت در حال تغییر است.

مشاور حقوقی شهردار قم با بیان اینکه توجه شهرداران مناطق به حقوق شهروندان عامل این کاهش پرونده‌ها بوده است، عنوان داشت: زمانی که مدیران عقیده داشته باشند در صورت محق بودن شهروندان باید حقوق آنها را پرداخت کرد، شکایات نیز کاهش می‌یابند و این امر در مجموعه مدیریت شهری قم جریان یافته است.

وی ادامه داد: در مورد پرونده‌های حقوقی که حکم علیه شهرداری صادر شده و حق با طرف مقابل است شهرداری هم نسبت به احقاق آن اقدام می‌کند.

اسلامی با بیان اینکه از این پس بخش‌های حقوقی مناطق به کارشناس حقوقی مرکز متصل می‌شوند، عنوان داشت: شورای حقوقی شهرداری برای تحقق حقوق شهروندان و شهرداری تلاش همه جانبه دارد و تأکید شهردار قم نیز همین است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری