جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲
ساختار شهرداری قم در وزارت کشور تصویب شد

شهردار قم از تصویب ساختار شهرداری قم در وزارت کشور خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش ایرنا به نقل ازروابط عمومی شهرداری قم ،محمد دلبری در جلسه شورای شهرداران و معاونین شهرداری قم افزود: شهرداری قم نخستین شهرداری در سطح کشور است که در کوچک سازی ساختار اداری اقدام لازم را انجام داده است.

وی افزود: ترکیب نشاط و قدرت جوانی با تجربه افراد مسن تر در مجموعه مدیریت شهری اقدامی است که در دوره جدید صورت گرفته است.

دلبری بااشاره به اقدامات خوبی که درحوزه بازرسی و حقوقی در شهرداری قم صورت گرفته است گفت: حوزه عمرانی نیز سرعت دهی خوبی به پروژه ها داده که اقدامات گسترده آنان مبالغی به نفع مدیریت شهری داشته است.

وی بیان داشت: در مورد پرداخت حقوق پرسنل خدماتی و فضای سبز نیازمند حل سریع مشکل هستیم و اگر این موضوع حل نشود حقوق معاونان و مدیران نیز ضبط خواهد شد.

وی ادامه داد: باید پیمانکاران را وادار کرد تا صورت وضعیت ها را به موقع تحویل دهند و حقوق پرسنل را به آنها بدهند.

دلبری تاکید کرد: افزایش نیرو ملاک نیست بلکه هر پرسنل باید پیش از شروع ماه جدید حقوق خود را دریافت کند.

وی با بیان اینکه تولید درآمد باید توسط شهرداران مناطق مورد توجه قرار گیرد گفت: در زمینه جذب نیرو هم باید آمایشی دقیق صورت گرفته و استفاده از نیروهای بهینه در دستور کار قرار گیرد.

شهردار قم با تاکید بر بودجه ریزی عملیاتی به عنوان یکی از اولویت های مجموعه مدیریت شهری قم عنوان داشت: درمورد موضوعات خاص باید بودجه لازم پیش بینی شود تا هزینه اضافه صورت نگیرد.

دلبری با بیان اینکه روکش آسفالت برخی خیابان ها مناسب نیست گفت: هماهنگی با سایر دستگاه ها برای جلوگیری از حفاری پس از آسفالت جدید و همت جدی برای روکش آسفالت پس از گذر از فصل سرما امری ضروری است.

وی پیرامون تفکر دفاع از حق در شهرداری و نهادینه شدن این امرگفت: این مهم باید نسبت به شهروندان و نیز نسبت به حقوق شهرداری عملی شود

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری