جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲
شهرداری بیجار دو برابر گردش مالی یک سال بدهی دارد

شهردار بیجار گفت: گردش مالی سالانه شهرداری حدود ۷۰ میلیارد ریال است در حالی که ۱۴۰ میلیارد ریال بدهی دارد.

Print Friendly, PDF & Email

 

مهندس علی پاشازاده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا هزینه مورد نیاز برای نامگذاری معابر را سه میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: کمیته نام گذاری معابر در حال بررسی وضعیت تابلوها، نامها و نام گذاری کوچه ها و معابر است و با رعایت ارزش های انقلاب، مصادیق اسلامی و گرامیداشت نام شهداء، اقدامات اصلاحی و جدید را انجام خواهد داد.

وی با اشاره به وجود حدود ۵۳۰ فقره پرونده مربوط به زمین های تصرفی برای توسعه معابر و میادین اظهار کرد: در نظر است با معاوضه و همکاری مالکین در خصوص این پرونده ها اقدام لازم صورت گیرد و تا زمانی که طرح های نیمه تمام به سرانجام مقصود نرسیده است، طرح جدیدی در دست اقدام قرار نخواهد گرفت.

شهردار بیجار به طرح جمع آوری متکدیان پرداخت و گفت: دارایی های یکی از این افراد بیش از ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است، تعدادی از این افراد اصلاً مستحق نبودند و برای تعدادی که نیاز به کمک داشتند، تمهیدات لازم اندیشده شده است.

پاشازاده از اجرای طرح شهردار محله از بهار سال ۹۳ خبر داد و گفت: برای تسریع در نظافت کوچه ها و معابر عمومی، ساعت شروع به کار ماموران از هفت صبح به چهار بامداد تغییر یافته است و به منظور افزایش نظارت و مشارکت عمومی، از بهار سال ۹۳ مامور نظافت هر محله تعیین و به اهالی معرفی خواهد شد تا با همکاری مردم موجب تسریع و موفقیت بیشتر در امور زیباسازی را فراهم کنیم.

شهردار بیجار گفت: توسعه همه جانبه شهر در طرح جامع شهری دارای ابعاد مختلفی است و با نگاه تک بعدی، نمی توانیم به توسعه پایدار برسیم.

پاشازاده با اظهار گله مندی از عدم الزام به رعایت مفاد برنامه های تدوین شده کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت گفت: انتظار عمومی برای وجود و رعایت برنامه تدوین شده و عدم تغییر روند اجرای آن با هر تغییر مدیریتی به حق و بجا است ولی فعلا تا رسیدن به این موقعیت باید خیلی تلاش کرد.

شهردار بیجار از عدم هماهنگی برخی دستگاه ها با شهرداری در اجرای برخی پروژه های همجوار شهر اشاره کرد و گفت: عدم الزام و توجه به رعایت برنامه جامع و کلان شهری مانند احداث جاده کوهستانی کوه نسار، بدون رعایت حریم شهری و عدم تعیین متولی پیگیری، در این طرح قابل تامل است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری