جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲
آموزش پرسنل در شهرداری گرگان ضعیف است / نیروهای شهرداری نیاز به ارشاد دارند

عضو شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه آموزش پرسنل در شهرداری گرگان ضعیف است، گفت: برخی از نیروهای شهرداری گرگان نیاز به ارشاد دارند.

Print Friendly, PDF & Email

مهران فدوی امشب در شصتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان در انتقاد به برخوردهای نامناسب عوامل سد معبر شهرداری گرگان با مردم اظهار داشت: شهرداری گرگان در آموزش ضعیف است و دچار کاستی‎هایی است.

وی ادامه داد: شهرداری باید برای پرسنل خود در برخورد با مردم و قسمت‎هایی که با مردم برخورد دارند آموزش ببینند و نیروهایی در نظر گرفته شود که تحمل و بردباری بیشتری را داشته باشند.

فدوی بیان کرد: برخی از پرسنل شهرداری گرگان به واقع برخوردهای نامناسبی دارند و نیروهایی نیز هستند که بنا به دلایل اقتصادی و یا به هر دلیل دیگری در واحد پلیس ساختمان شهرداری گرگان، معماری و شهرسازی شهرداری گرگان و نقاط مختلفی که با مردم برخورد دارند وجود موارد نامناسبی دارند که نیاز به ارشاد آنها وجود دارد.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان خاطرنشان کرد: موضوع پژوهش در شهرداری باید در شهرداری گرگان متناسب با وظایف شهرداری باید دیده و نهادینه شود.

فدوی با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز تاکید کرد: به صورت طبیعی و به طور قطع با توجه به استقبال مردم در شهر و از شهرهای همجوار از بازارهای گرگان ترافیک گرگان در شب عید با مشکل مواجه خواهد شد و این مشکل در صورتی به وجود خواهد آمد که از امروز تمهیدات لازم برای این مهم اندیشیده نشود.

وی افزود: باید در این یک ماه اقدامات جهادی انجام شود تا با استفاده از تمام ظرفیت‎های موجود مشکل ترافیک در شب عید برای گرگان به حداقل برسد.

در سال آینده حتما پارکینگ‎های خصوصی را در سطح شهر خواهیم داشت

فدوی بیان کرد: نرخ پارکینگ‎های عمومی به قیمت متناسبی رسیده و سرمایه‎گذاری در پارکینگ‎های خصوصی می‎تواند اقتصادی و به صرفه باشد و به حل مشکل ترافیک هم کمک کند.

وی متذکر شد: در سال آینده حتما پارکینگ‎های خصوصی را در سطح شهر خواهیم داشت و مردم از این پارکینگ‎ها استفاده خواهند کرد.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان در خصوص مسائل گردشگری در گرگان برای ایام نوروز تصریح کرد: باید شهرداری گرگان برای مناطق گردشگری گرگان و به‎خصوص نهارخوران گرگان دیدگاه ویژه‎ای را داشته باشد.

فدوی در پایان گفت: مناطق گردشگری گرگان و به‎خصوص نهارخوران به دلیل حضور مردم گرگان و مسافران حتما نیاز به طرح‎های گردشگری ویژه ایام نوروز دارد تا تمام شهروندان و مسافران از این منطقه لذت کافی را ببرند./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری