جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲
پیش‌بینی درآمد ۳۲ میلیارد ریالی سازمان فرهنگی شهرداری رشت

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت گفت: پیش‌بینی می‌شود این سازمان در سال ۹۳ بودجه ۳۲ میلیارد ریالی از محل درآمدها جذب کند.

Print Friendly, PDF & Email

مرتضی عاطفی در جمع کارشناسان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری این شهر با اشاره به درآمدها و منابع تأمین اعتبار این سازمان در سال آینده، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌‌شود در سال ۹۳ در مجموع سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار جذب این سازمان شود.

وی با اشاره به درآمدهای پیشنهادی در سال ۹۳، افزود: درآمدهای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت از محل ارائه خدمات به شهرداری، آموزش و خدمات فرهنگی ورزشی، عوارض فروش بلیت نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، کنسرت‌ها، قراردادها، اماکن تفریحی و غیره، تاسیسات و اجارها، تبلیغات ورزشی در مجموعه‌های ساخته شده، فروش اموال و اجرای ارائه خدمات عمرانی شهرداری تأمین می‌شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت با اشاره به امضای تفاهم‌نامه این سازمان با  امور مساجد ارشاد اسلامی گیلان، گفت: این تفاهم‌نامه به منظور ترویج، گسترش و ارتقای فعالیت‌های فرهنگی، هنری، آموزشی، قرآنی و ورزشی در شهر رشت امضا شد.

فعالیت‌های فرهنگی مسجد محور در رشت اجرا می‌شود

عاطفی تصریح کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت تعاملات لازم را در اجرای فعالیت‌های مسجد محور در محلات و مناطق ویژه، فراهم‌سازی مقدمات لازم برای بازدید از اماکن فرهنگی و هنری تحت اختیار سازمان مانند خانه میرزا، خانه فرهنگ و هنر، بهره‌برداری از کلاس‌های آموزشی سازمان و استفاده از سالن‌های ورزشی شهرداری برای کانون‌های فرهنگی و هنری انجام می‌دهند.

وی افزود: در این تفاهم‌نامه‌ دو طرف در برگزاری برنامه‌های مشترک فرهنگی، ورزشی، هنری و قرآنی در محلات رشت، برگزاری مشترک نمایشگاه‌های فرهنگی و جشنواره‌ها، استفاده مطلوب از مکان‌های فرهنگی در اختیار طرفین، تأمین منابع کتابخانه‌ای برای استفاده طرفین تفاهم‌نامه و در زمینه آموزش‌های شهروندی، این دو نهاد با هم همکاری کنند.

داوری مسابقه عکاسی ثبت‌لحظه‌های حضور ۲۸ بهمن ماه

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت گفت: این سازمان در راستای گرامیداشت دهه فجر و در سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه عکاسی « ثبت لحظه‌های حضور» را با موضوع ثبت حماسه حضور مردم، خلق لحظات زیبا توسط اقشار مختلف جامعه، حضور نسل چهارم انقلاب و شور و شوق مردم در سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر رشت برگزار کرد.

عاطفی، هدف از برگزاری این مسابقه را کشف استعدادهای هنری با محوریت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: به ۱۰ عکس برتر جوایزی اهدا می‌شود و تمامی راه یافتگان به بخش مسابقه گواهی شرکت در مسابقه دریافت می‌کنند.

وی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار ۲۴ بهمن امسال بود، خاطرنشان کرد: ۲۸ بهمن ماه داوری آثار انجام و نتایج اواخر بهمن اطلاع‌رسانی می‌شود./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری