جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲
طلب ۵۵ میلیاردی و بدهی ۳۵ میلیاردی شهرداری یاسوج

شهردار یاسوج از طلب ۵۵ میلیارد تومانی از ادارات و بدهی ۳۵ میلیارد تومانی از برخی ادارت، افراد حقیقی و شرکت های پیمانکاری در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

محمدعلی جاوید در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، بدون نام بردن از ادارات بدهکار و طلب کار، اظهار کرد: تا حدودی می توان گفت بیش از ۵۰ درصد ادارت این استان از شهرداری بدهکاری دارند.

وی با اشاره به اینکه چارت اداری شهرداری یاسوج بیش از ۱۰۰ نیرو می باشد در حالی که هم اکنون بیش از هزار پرسنل دارد، اظهار کرد: هم اکنون در پرداخت حقوقو و مزایای این افراد مشکل داریم.

جاوید با اشاره به اینکه برخی از این افراد در قالب نیروی خدماتی بکار گرفته شده بودند ولی در واحدهای اداری فعالیت می کردند، گفت: این افراد را از سیستم اداری منفک کردم.

وی ابراز کرد: در ۹ ماهه گذشته یک تراز مالی انجام دادیم که در پایان به این نتیجه رسیدیم که در این مدت از محل منابع درآمدی شهرداری یاسوج تنها می توانیم حقوق پرسنل را پرداخت کنیم و امکان تعریف هیچ گونه پروژه عمرانی از این محل وجود ندارد.

شهردار خاطرنشان کرد: سعی داریم در صورت اخذ مطالبات شهرداری از ادارت منابع درامدی پایداری را برای شهرداری تعریف کنیم تا بلکه بتوانیم مانع اخراج نیروهای مازاد شویم.

جاوید تصریح کرد: در صورت فراهم شدن شرایط مختلف از جمله تامین منابع مالی می توانیم شغل های مختلف دیگری را ایجاد کنیم.

وی افزود: ما قائل به گرفتن نان زن و بچه کسی نیستم ولی اگر شرایط همین‌گونه پیش رود که دخل و خرج شهرداری با هم همخوانی نداشته باشد باید در زمینه نیروهای مازاد با هماهنگی شورا تصمیم گیری شود.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری