جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲
فعالیت‌های شهرداری بیرجند تمامی حوزه های شهری را پوشش می‌دهد

شهردار بیرجند گفت: شهرداری بیرجند فعالیتی تک بعدی ندارد و در تمامی امور اجتماعی، فرهنگی، عمرانی تفریحی، رفاهی، ورزشی فعال و پویا است.

Print Friendly, PDF & Email

عباسعلی مدیح در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، اظهار کرد: از بهمن سال گذشته تاکنون بر اساس گزارش های داده شده شهرداری فعالیت هایی در تمامی امور به شهروندان ارائه داده و تک بعدی کار نکرده است.

وی با اشاره به مرمت قلعه بیرجند توسط شهرداری، بیان کرد: قلعه بیرجند یک قلعه دفاعی از زمان صفویان است و در دوران قاجاریه بازسازی برای نخستین بار بازسازی شده است.

شهردار بیرجند تصریح کرد: در بازسازی مجدد قلعه با نظارت کارشناس میراث فرهنگی ۱۳ اتاق به مجموعه اضافه و جدارهای داخلی و بیرونی بازسازی شد.

مدیح با اشاره به وجود راه زیرزمینی قلعه بیرجند به ارگ بهارستان و کلاه فرنگی، تصریح کرد: بر اساس بررسی ها سعی در بازگشایی این راه زیرزمینی داریم که می تواند از لحاظ جذب و توسعه گردشگری مؤثر باشد.

وی با اشاره به طرح های انجام شده شهرداری بیرجند، افزود: فرهنگسرای شهر در شمال شهر، دریاچه مصنوعی، سینما پنج بعدی، ایستگاه دوچرخه سواری، استفاده از انرژی خورشیدی در یکی از پارک های سطح شهر، خانه محله، بالابر آتش نشانی از جمله طرح هایی است که برای نخستین بار از سال گذشته در بیرجند اجرا شده است.

شهردار بیرجند اظهارکرد: برنامه ریزی های شهرداری بیرجند مبنی بر حضور پررنگ در تمامی امور عمرانی و فرهنگی است.
مدیح تصریح کرد: باتوجه به ارائه به موقع بودجه به شورای شهر و افزایش ۳۰درصدی بودجه شهرداری، شهرداری تمامی حوزه ها را پوشش می دهد.

وی به دستگاه های اجرایی نسبت به وصول بدهی خود به شهرداری بیرجند متذکر شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری