جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲
نظافت شهری مهم‌ترین مؤلفه شهرداری قزوین در بودجه ۹۳

معاون خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: نظافت شهری، توسعه فضاهای سبز و پارک، ساماندهی دفع و جمع‌آوری زباله و بهداشت شهری از مهم‌ترین برنامه‌های این معاونت در بودجه ۹۳ است.

Print Friendly, PDF & Email

حسین بهزادپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: مسئولیت هماهنگی، ساماندهی، برنامه‌ریزی، هدایت و نظارت بر عملکرد مناطق و ۶ سازمان از جمله پسماند و مدیریت شهری، آرامستان، میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری، پارک‌ها و فضای سبز، فرهنگی و ورزشی و آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بر عهده معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین است.

وی با بیان اینکه معاونت خدمات شهری ردیف بودجه خاصی ندارد، ابراز داشت: این معاونت بیشتر بر عملکرد این سازمان‌ها نظارت کرده و تلاش می‌کند تا با افزایش جذب اعتبارات بتواند کیفیت و کمیت ارائه خدمات شهری به شهروندان را ارتقا دهد به همین دلیل مهم‌ترین بودجه شهرداری قزوین در حوزه این معاونت است.

معاون خدمات شهری شهرداری قزوین یادآور شد: رفت و روب و نظافت شهری، توسعه فضاهای سبز و پارک، ساماندهی بهداشت شهری، دفع و جمع‌آوری زباله، توسعه آرامستان و ساماندهی و توسعه وضعیت بازارهای میادین میوه و تره‌بار، توسعه مراکز خرید و توسعه ایستگاه‌های آتش‌نشانی و افزایش امکانات، تجهیزات و وسایل مورد نیاز این سازمان از جمله مهم‌ترین برنامه‌های معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین در بودجه ۹۳ است.

این مسئول با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین در سال‌های گذشته عملکرد خوبی در انجام وظایف خود داشته است، بیان کرد: ارتقای فعالیت‌های ورزشی، آموزشی و فرهنگی از دیگر برنامه‌های مهم‌ معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین در بودجه ۹۳ است.

وی اضافه کرد: این معاونت تلاش می‌کند که ردیف بودجه این شش سازمان به تناسب بودجه شهری از قابلیت بهتری برخوردار باشند تا هر ساله در ارائه و توسعه این خدمات به شهروندان قزوینی بیشتر از سال‌های گذشته پیش‌قدم و موفق باشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری