جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲
استاندار: شهرداری‎های لرستان توان پرداخت نرخ ۲۰ درصد اوراق مشارکت را ندارند
استاندار لرستان گفت: پیمانکاران باید توان رقابتی و بنیه مالی داشته باشند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، هوشنگ بازوند در شورای گفت‎وگوی دولت و بخش خصوصی استان در ...

استاندار لرستان گفت: پیمانکاران باید توان رقابتی و بنیه مالی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، هوشنگ بازوند در شورای گفت‎وگوی دولت و بخش خصوصی استان در خرم‎آباد بیان کرد: ۱۵۰۰ پیمانکار در لرستان وجود دارد که معتقدیم آن‎ها به عنوان بازوان اجرایی دستگاه‎های استان هستند.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی و با توجه به وجود تحریم‎ها در کشور و استان تنها پیمانکاری می‎تواند موفق شود که بنیه مالی داشته باشد.

بازوند با اشاره به اینکه حق و حقوق پیمانکاران را پرداخت کرد، ادامه داد: پیمانکاران می‎بایست خود را تجهیز کنند و توانایی رقابت داشته باشند تا ما شاهد طولانی‎شدن میانگین عمر ساخت پروژه‎های استان نباشیم.

رئیس شورای گفت‎وگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به مصوبه شورای فنی استانداری یادآور شد: در زمینه قانونی بودن این مصوبه از سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی کشور استعلام کرده و مستندات آن در اختیار همگان قرار گیرد.

استاندار تصریح کرد: می‎توان دارایی‎های دستگاه‎ها را به عنوان ظرفیتی خوب در اختیار پیمانکاران قرار داد و به این صورت آنها را حمایت و تجهیز کنیم.

وی با تأکید بر اینکه شهرداری‎های استان توان پرداخت نرخ ۲۰ درصد اوراق مشارکت را ندارند، اظهار کرد: اگر این چنین می‎شد می‎توانستیم برای خرم‎آباد تا ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت بگیریم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری