جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲
عدم احساس مسئولیت دستگاه‌ها در پرداخت بدهی ۵۵ میلیاردی به شهرداری یاسوج

شهردار یاسوج با بیان مطالبات ۵۵ میلیارد تومانی شهرداری یاسوج از دستگاه‌ها به عدم احساس مسئولیت آن‌ها در پرداخت این بدهی‌ها اشاره کرد.

Print Friendly, PDF & Email

محمدعلی جاوید شامگاه دوشنبه در نخستین نشست رسانه‌ای خود اظهار کرد: برای خدمات‌رسانی و خدمت به مردم در شهر یاسوج نیاز فراوانی به همراهی و کمک رسانه‌ها با نقدهای سازنده و پیشنهادات آن‌ها داریم.

شهردار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: شهر یاسوج مانند لوکوموتیوی است که بقیه شهرهای استان به مانند واگن به دنبال آن هستند و این شهر اکنون نه فقط متعلق به مردمی است که در آن زندگی می‌کنند بلکه به عنوان مرکز استان متعلق به همه مردم کهگیلویه و بویراحمد است که به همین دلیل نیاز است تا مسئولان استانی بیشتر به مشکلات آن رسیدگی کنند.

وی با ابراز انتقاد از وضعیت کنونی این شهر گفت: شما ببینید که در شهر یاسوج چه چیزی وجود دارد، چه آسفالت خوب، چه پارک و جدول‌گذاری در این شهر متناسب با خیل جمعیتی است که از سراسر استان به این شهر سرازیر می‌شوند.

جاوید تصریح کرد: فقط منابع طبیعی خدادادی است که این شهر را زنده نگه داشته پس باید همه برای ادامه حیات این شهر به شهرداری کمک کنند.

شهردار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از اظهارات خود در نخستین نشست رسانه‌ای به طراز مالی سال ۹۲ این شهرداری اشاره کرد و گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری منابع و هزینه‌های ما تنها در حد پرداخت حقوق کارکنان بوده و برای کارهای عمرانی هیچ مبلغی با این وجود باقی نمی‌ماند.

جاوید در پاسخ به این خواسته مطبوعات که شهرداری باید رسانه‌ها و مطبوعات را حمایت مالی کند، تصریح کرد: ما هم دوست داریم که رسانه‌ها در استان حمایت شوند که شما خودتان لازم است ما را حمایت کنید تا بتوانیم مطالبات را از دستگاه‌های دیگر گرفته و نه تنها به مطبوعات بلکه به همه اقشار در حد توان از راه‌های مختلف کمک کنیم.

شهردار یاسوج از بدهی ۵۵ میلیارد تومانی دستگاه‌های دیگر به شهرداری یاسوج گفت و افزود: اگر تنها ۱۵ میلیارد از این بدهی را در اختیار ما قرار دهند بسیاری از مشکلات را در سطح شهر یاسوج برطرف می‌کنیم.

وی از عدم احساس مسئولیت دستگاه‌ها در برابر شهرداری یاسوج گفت و افزود: نه تنها بدهی خود را نمی‌پردازند بلکه یک نوع حس بدبینی هم نسبت به شهرداری پیدا کرده‌اند.

جاوید با بیان این‌که در شهرداری یاسوج دیگر به دنبال منابع دولتی به مانند گذشته نیستیم، بیان کرد: با راه‌اندازی دفتر سرمایه‌گذاری و برنامه‌های علمی و هدفدار به دنبال جذب منابع از طریق سرمایه‌گذاری هستیم.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری