جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲
ترس در پرسنل شهرداری گرگان برای بی‎نظم‎ها است

رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و پاسخگویی به شکایات شورای اسلامی شهر گرگان گفت: ترس و استرس در پرسنل شهرداری گرگان برای بی‎نظم‎ها است.

Print Friendly, PDF & Email

محمدرضا سبطی امشب در پنجاه و هشتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان با تبریک ایام دهه مبارک فجر اظهار داشت: خوشبختانه بسیاری از کارهای شهرداری گرگان با مدیریت خاصی در حال انجام است و برنامه‎های آینده نیز در بودجه دیده شده و مشخص است.

وی ادامه داد: اینکه برخی از همکاران در خصوص ترس و استرس در پرسنل شهرداری گرگان سخن می‎گویند باید بدانند که ترس و استرس در پرسنل شهرداری گرگان برای بی‎نظم‎ها است و افراد منظم هیچ ترسی از چیزی یا کسی ندارند.

سبطی تأکید کرد: اینگونه اظهار نظر کردن به نظر من دخالت در کار است نه نظارت.

تأکید «کلاتی» بر دقت در لوایح

عضو دیگر شورای اسلامی شهر گرگان در بخش دیگری از جلسه با اشاره به استعفای «عبدالرضا چراغعلی» از ادامه حضور در شورای دوره چهارم و خروج وی از شورا و اضافه شدن «علیرضا پزشکپور» نخستین عضو علی‎البدل شورای دوره چهارم، خاطرنشان کرد: روال در شورای شهر گرگان بر این بوده که اگر هر عضوی بنا به هر دلیلی که از شورا خارج می‎شود، مسئولیت‎های فرد قبلی رای‎گیری و به فرد جدید داده شود ولی تا به امروز با خروج «عبدالرضا چراغعلی» و حضور «علیرضا پزشکپور» این اتفاق نیفتاده است.

علی کلاتی در ادامه در برسی یکی از لوایح مطرح در صحن علنی بیان کرد: برخی از لوایح که به شورا آورده می‎شود متاسفانه یکطرفه تصمیم‎گیری می‌شود.

وی در پایان متذکر شد: در مسائل مختلف مجموعه شهرداری گرگان باید دقت نظر داشته باشند و شورای اسلامی شهر نیز بر این موضوع دقت کند که اگر موضوعی نیاز به توافق و یا مذاکره با شهروند و یا طرف مقابل دارد این مذاکره انجام شود و این توافق و یا مذاکره به صورت مکتوب و یا در قالب یک صورتجلسه به شورا ارائه تا یکطرفه در خصوص مسائل تصمیمی گرفته نشود./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری