جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲
پیش‎بینی بودجه ۳ هزار میلیارد ریالی برای شهرداری‎های گلستان

سرپرست اداره کل دفتر شهری و شوراهای استانداری گلستان از پیش‎بینی بودجه ۳ هزار میلیارد ریالی برای شهرداری‎های گلستان برای سال آینده خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداریها  از گرگان به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، عبدالرضا چراغعلی در حاشیه نشست کارشناسان بودجه و درآمد شهرداری‎های استان گفت: در هفته گذشته کمیته بودجه شهرداری‎های استان با ابلاغ معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و از کارشناسان خبره شهرداری‎های استان تشکیل شده است.

سرپرست اداره کل دفتر شهری و شوراهای استانداری گلستان گفت: بدهی‎های اولیه بودجه پیشنهادی شهرداری‎های استان و هماهنگی و انطباق آن با دستورالعمل‎های پیشنهادی وزارت کشور از اهداف اصلی تشکیل این کمیته کارشناسی است.

چراغعلی گفت: تنظیم و تصویب بودجه مهم‌ترین وظیفه شهرداران و شوراهای استان است که باید با دقت نظر و لحاظ شاخص‎های کارشناسی برای سال ۱۳۹۳ صورت گیرد.

وی افزود: پیش‎بینی می‎شود برای سال ۱۳۹۳ مجموع بودجه شهرداری‎های استان حدود ۳ هزار میلیارد ریال باشد که بخش قابل توجهی از این بودجه متعلق به شهرداری مرکز استان است.

سرپرست اداره کل دفتر شهری و شوراهای استانداری گلستان در خصوص بودجه تخصیص‎یافته به شهرداری مرکز استان گفت: گرگان شاخص شهرداری‎های استان به شمار آمده و پیش‎بینی می‎شود بودجه سال ۱۳۹۳ شهر گرگان بالغ بر ۲ هزار میلیارد ریال باشد و لذا انتظار می‎رود شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ضمن تعامل برای تحقق این چشم‎انداز تلاش کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری