جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲
خدمات شهرداری شیراز به بخش خصوصی واگذار می شود

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با هدف روان و آسان سازی امورشهروندان، برخی از خدمات شهرداری شیراز از جمله صدور پروانه ساختمانی و پاسخ به استعلام شهرداری ها به بخش خصوصی واگذار می شود.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش دریافتی روز یکشنبه ایرنا، محمدرضا دیهیمی افزود: با مکانیزه شدن بخشی از خدمات شهرداری، شهروندان می توانند به جای این که به مناطق ۹ گانه شهرداری مراجعه کنند، امور خود را از طریق مراجعه به دفاتر مهندسی و پیشخوان دولت که در بیش از ۲۰۰ نقطه از شهرشیراز مستقراست انجام دهند.

وی ادامه داد: طرح مکانیزه شدن قسمتی از خدمات شهرداری شیراز را مهندسان و کارشناسان مجموعه شهرداری تهیه و به شورای اسلامی شهر ارائه کرده اند و هم اینک درکمیسیون معماری و شهرسازی در دست بررسی و سپری کردن مراحل نهایی است.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر شیراز اظهار کرد: با تصویب این طرح در صحن علنی شورا، این شیوه نامه از سال آینده عملیاتی می شود.

دیهیمی افزود:با عملیاتی شدن این طرح ، هرکس درهرمکانی با دسترسی به اینترنت و ورود به سامانه شهرداری الکترونیک، می تواند اطلاعات مورد نیاز را درمورد گردش پرونده و مراحل انجام کار دریافت کند.

دیهیمی، هدف از اجرای این طرح را حذف مراجعه و شتاب بخشیدن به امور شهروندان، جلوگیری از اتلاف وقت آنان و همچنین کاهش ضریب خطای محاسباتی برشمرد.

وی ادامه داد:با اجرای طرح مکانیزه شدن خدمات و واگذاری آن به دفاتر بخش خصوصی، شهروندان شاهد آسان سازی و شتاب بخشیدن به امورخود بدون مراجعه به شهرداری ها خواهند بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری